Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında. Kudret’in Kurmay Murat planı ne?
İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında. Kudret’in Kurmay Murat planı ne?
İsimsizler'İn yeni bölümü nefes kesmeye hazırlanıyor. Kanal D'nin sevilen dizisi İsimsizler'de bu hafta Kudret'in adamları ve İsimsizler karşı karşıya geliyor ve Kurmay Murat'la ilgili herkesi şok eden bir emir veriyor! Kudret, İsimsizlere karşı sinsi bir plan yapıyor. Kudret'in Kurmay Murat'la ilgili şok kararı ne? İşte İsimsizler dizisi son bölümde olanlar ve yeni bölümde olacaklar...
Magazin 23 Eylül 2017 - 13:11

İsimsizler dizisinin bu bölümünde neler olacak? Kudret’in adamları Fatih ve arkadaşlarını oyuna getirebilecek mi? Kudret’in Kurmay Murat planı ne? Kudret’in adamları Fatih ve arkadaşlarını oyuna getirebilecek mi? Kurmay, ifşa olmamaları gerektiğini belirtiyor ve eğer Murat ele geçirilirse onunla ilgili şok eden bir karar veriyor. İşte İsimsizler yeni bölüm fragmanı…

isimsizler-ic-1

İSİMSİZLER SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kurmay onlara Kor Yakup’la birlikte çalışacaklarını söyler. Başta Dayı olmak üzere bu kimsenin hoşuna gitmemiştir. İsimsizler ele geçirdikleri bir istihbarat sonucunda Kudret’in büyük bir terör saldırısı planladığını öğrenir. Zamanları azdır. İpuçlarını birleştiririler. Terör saldırısını önlemek için Kor Yakup’la birlikte İstanbul’un tehlikeli sokaklarına inerler.
Acaba terör saldırısı nasıl olacaktır? Kudret’in sinsi planlarını önlemeyi başaracaklar mıdır?

isimsizler-ic-2

İSİMSİZLER YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kudret’in adamları ve İsimsizler karşı karşıya geliyor ve Kurmay Murat’la ilgili herkesi şok eden bir emir veriyor! İsimsizler yeni bölüm fragmanında, Kudret daha da bilenmiş olarak tüm adamlarını toplayıp İsimsizler’e karşı yeni bir oyun planı içerisine giriyor ve bu görevi en yakınındaki isim Hatem’e veriyor. Kudret’in adamları Fatih ve arkadaşlarını oyuna getirebilecek mi? Kurmay, ifşa olmamaları gerektiğini belirtiyor ve eğer Murat ele geçirilirse onunla ilgili şok eden bir karar veriyor!

İŞTE İSİMSİZLER 16. BÖLÜM FRAGMANI

 


Son güncelleme: 14:43 - 28.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.