Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nejat İşler, Gümüşlük’ta düzenlenen bir nişan törenine katıldı
Nejat İşler, Gümüşlük’ta düzenlenen bir nişan törenine katıldı
Bodrum’a yerleşen ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki akşam Gümüşlük’te düzenlenen bir nişan törenine katıldı. Genç çiftin yüzüklerini takıp kurdele kesen oyuncu, tören sonrası piste çıkıp harmandalı oynadı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 10 Eylül 2016 - 06:51

Bodrum'a yerleşen ünlü oyuncu Nejat İşler, önceki akşam Gümüşlük'te düzenlenen bir nişan törenine katıldı. Genç çiftin yüzüklerini takıp kurdele kesen oyuncu, tören sonrası piste çıkıp harmandalı oynadı.

36

BODRUM'UN YERLİSİ GİBİ

Bodrum'a yerleştikten sonra yöre halkıyla iyice kaynaşan Nejat İşler, Gümüşlükspor'un başkanlığını yapmanın yanı sıra yörenin örf ve adetlerine de alıştı. Kan zehirlenmesi olarak bilinen sepsis rahatsızlığı yüzünden iki parmağı kesildikten sonra Bodrum'da yaşamaya başlayan oyuncu önceki gün bir nişan törenindeydi.

35

HARMANDALI OYNADI

Zor günleri atlattığı görülen İşler, Gümüşlük'ün saygın ailelerinden Aysun-Ali İhsan İnce’nin kızı Müge İnce ile Meltem-Fehmi Kolcu’nun oğlu Görkem Kolcu'nun nişan yüzüklerini taktı. Oyuncu, damatla birlikte harmandalı oynadı ve davetlilerden büyük alkış aldı.

Son güncelleme: 07:46 - 10.09.2016