Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin bu sınavı verebilecek mi? İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı
İstanbullu Gelin bu sınavı verebilecek mi? İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı
İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölümü için tarih araştırmaları başladı. Dizinin bu Eylül ayında 2. sezonu başlayacak. Hatta fragmanı da yayınlandı. Fragmanda İstanbullu Gelin olan Süreyya'yı zor günlerin beklediği mesajı veriliyor. Dizinin takipçileri en çok İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? diye merak ediyor.
Magazin 8 Eylül 2017 - 09:39

İstanbullu Gelin geçen sezon Cuma günleri Star’da yayınlanıyordu. Bu yıl Eylül ayının 2. cuma gününe geldik. Peki İstanbullu Gelin bugün yayınlanacak mı? Aslı Enver’in imaj değişikliği de ne zaman başlayacak diyenleri daha da meraklandırdı.

İSTANBULLU GELİN 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin 16. bölümüyle Haziran ayında sezon finali yaparak tatile girmişti.Dizinin yeni fragmanında oyunculardaki imaj değişikliği göze çarpıyor.

Yeni sezon fragmanı;

İSTANBULLU GELİN 1.SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Faruk sakladığı sır altında daha fazla ezilmek istememekte, Süreyya öğrendiği gerçek ve Faruk arasında kendini sıkışmış hissetmektedir. Esma dengeleri korumaya çalışırken, Adem sessizliğini bozmuş, son kozunu oynamak için harekete geçmiştir. Faruk ve Süreyya her şeyin hallolacağına inandıkları noktada ise büyük bir acıyla sınanacaklardır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.