Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin Dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu!
İstanbullu Gelin Dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu!
Başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı İstanbullu Gelin Dizisi'nin 2. sezonunun başlayacağı tarih belli oldu. Star TV'nin sevilen dizisinde 2. sezona yeni isimlerle başlıyor. Dizide Tamer Levent ve Murat Aygen sürpriz rollerle izleyici karşısına çıkacak. Peki İstanbullu Gelin ikinci sezonu ne zaman başlıyor? İşte o tarih...
Magazin 13 Eylül 2017 - 10:22

Star Tv’nin her cuma akşamı ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin kadrosuna iki yeni oyuncu daha katılıyor. Usta isimlerin İstanbullu Gelin’e yeni heyecanlar katacağı düşünülüyor. Dizinin 2. sezonu ne zaman?

YENİ SEZON İLK BÖLÜM 22 EYLÜL CUMA GÜNÜ SAAT 20:00’DE

Dizinin izleyicilerini soluksuz bırakan sezon finalinde; havalimanında gördüğümüz Süreyya'nın nereye gittiği, Faruk'u affedip affetmeyeceği ve tutku dolu aşklarının bu engeli de aşıp aşamayacağı büyük merak konusu.

İstanbullu Gelin, kadrosuna dahil olan yeni isimler ve heyecanı tırmandıran yeni sezon hikayesiyle 22 Eylül Cuma 20.00 Star’da!

İŞTE YENİ SEZON İLK BÖLÜM TANITIM FRAGMANI