Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’nın düğün dansı videosuyla sosyal medyayı salladı! İşte düğün fotoğrafları!
Şeyma Subaşı’nın düğün dansı videosuyla sosyal medyayı salladı! İşte düğün fotoğrafları!
Şeyma Subaşı düğün dansı videosuyla ortalığı salladı. Dün uzun bir zamandır beklenen Acun Ilıcalı'yla düğününü yapan ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı düğün dansıyla olay oldu. İşte Şeyma Subaşı'nın düğün dansı ve düğün fotoğrafları...
Magazin 20 Eylül 2017 - 09:02

Magazin dünyası Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı düğününü konuşuyor. Sonunda muratlarına eren ünlü çiftin rüya gibi düğünü sonrası Şeyma Subaşı’nın düğün dansı ve çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı. İşte izlenme rekorları kıran Şeyma Subaşı’nın olay dansı!

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI!

Gelinliğini Instagram hesabından paylaşan Şeyma Subaşı, “Şu anda neler hissettiğimi buradan anlatmak pek samimi gelmiyor. Keşke kalbimi ve beynimden geçenleri okuyor, görüyor olsaydınız. Hayatta her şeyin kader olduğuna inanan biri olmuşumdur. Bunu da ara ara sizlerle paylaşmışımdır. İlişkim boyunca herkes gibi hem üzüldüm hem mutlu oldum ama ben herkesten çok daha güçlü durdum, çünkü ne yaşarsam yaşayayım sağlıktan, aileden ,arkadaştan daha önemli bir şey olmadığının bilincinde oldum. Allah’ın benim için çizdiği bu yolda benim yanımda olan ve bana başından beri inanan-güvenen ailem ve arkadaşlarım sizi o kadar çok seviyorum ki! Sizlere sahip olduğum için o kadar çok şanslıyım ki! Yine unutmadan! Canımsınız!” ifadelerini kullandı.

İŞTE ŞEYMA SUBAŞI’NIN DÜĞÜN DANSI

 

 

Yaklaşık 250 kişinin davet edildiği törene ikilinin sevenleriyle birlikte sanat ve televizyon dünyasının ünlü isimleri katıldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı önceki akşam Fransa’da düzenlenen nikah töreninde imzaları atarak evlenmişti. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı önceki akşam Fransa’da düzenlenen nikah töreninde imzaları atarak evlenmişti. Subaşı’nın gelinliğinin Hailee Steinfeld’ın Altın Küre’deki tercihiyle benzerlik göstermesi dikkat çekti.

 

Düğündeki davetliler düğünde kaydettikleri görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

acun5

ACUN EŞİ ŞEYMA’YA BÖYLE SESLENDİ

Düğün esnasında sahneye çıkan Acun Ilıcalı, eşi Şeyma Subaşı’yı ” O Instagram fenomeni, alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı” sözleriyle sahneye davet etti. 8 yıldır hasretle bugünü bekleyen Şeyma, kocasının sözleriyle duygularına yenik düşüp gözyaşlarına boğuldu. Survivor müziği eşliğinde kocasına doğru yürüyen Şeyma, sahneye çıkıp davetlileri selamladı.

 

 

Son güncelleme: 13:07 - 20.09.2017