Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Acun Şeyma Subaşı nikah fotoğrafları (Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı resmen evlendi)
İşte Acun Şeyma Subaşı nikah fotoğrafları (Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı resmen evlendi)
Merakla beklenen nikah nihayet gerçekleşti ve Acun Ilıcalı - Şeyma Subaşı dünya evine girdi. Magazin dünyasının uzun bir süredir beklediği Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı nikahı Marsilya'da gerçekleşti. İşte tüm Türkiye'nin merak ettiği Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı nikahının en özel fotoğrafları...
Magazin 19 Eylül 2017 - 09:31

Yıllar önce Var mısın Yok musun programında tanışan ve o günlerden beri birlikte olan ve bir kız çocukları olan Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı çifti evlendi! Bizler de sizler için magazin dünyasını sallayan nikah fotoğraflarını derledik. İşte Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı niklah fotoğrafları…

ANGELINA VE BRAD ÇİFTİNE ÖZENDİLER!

Yakın arkadaşlarının hazır bulunduğu geceden renkli görüntüleri sosyal medya hesaplarından da paylaşan ikili bu paylaşımlarını ‘Şeymacun’ hashtagiyle yapınca akıllara geride bıraktığımız haftalarda evliliklerini sonlandıran Brad Pitt ve Angelina Jolie geldi. Onlar da aralarındaki uyumla ‘Brangelina’ lakabını almış ancak bu mutlu evliliği sonsuza dek sürdürememişlerdi.

acun-seyma

Cote D’Azur Havaalanı’nda bekleyen özel helikopter, ünlü çift ve şahitlerini Marsilya’ya götürdü.

seymasubasi

Ilıcalı ile Subaşı, buradaki Türk Konsolosluğu’nda Esat Yontunç ve Kübra Subaşı’nın şahitliğinde evlendi.

seyma-acun-subasi

‘BAYAN ILICALI’ YAZILI PASTA

Şeyma Subaşı, gün boyu sosyal medya hesabından fotoğraf ve videolar paylaştı. Subaşı’nın, ‘Bayan Ilıcalı’ yazılı pasta önünde verdiği poz dikkati çekti.

İşte yılın düğününden özel kareler…

5a262c56-c1d4-4eac-b131-e9b459aee680

2014’TE MELİSA DÜNYAYA GELDİ

Şeyma Subaşı 2014 yılında anne oldu ve kızı Melisa’yı dünyaya getirdi. Anne kız, Acun Ilıcalı’yı Survivor 2016’nın çekildiği Dominik’te yalnız bırakmamak için Miami’ye taşındı ve sık sık Dominic’e seti ziyarete gitti.

acun1 acun3 acun4acun2

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.