Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen’in en güzel fotoğrafları!
Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen’in en güzel fotoğrafları!
Miss Turkey 2017'de yeni birinci Aslı Sümen oldu. İlk birinci Itır Esen'in 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili bir tweeti ortaya çıkınca geri alınan tacı Aslı Sümen'e verildi. Peki Aslı Sümen kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen'in en güzel fotoğrafları...
Magazin 23 Eylül 2017 - 11:15

Miss Turkey 2017’de 15 Temmuz tweeti nedeniyle tacı geri alınan Itır Esen’in ardından 1. Aslı Sümen oldu. Tacın yeni sahibi Aslı Sümen, ülkemizi Çin’de temsil edecek. Peki Aslı Sümen kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Aslı Sümen’in en güzel fotoğrafları…

ITIR ESEN O TWEETİ ATINCA…

Miss Turkey 2017’de tarihi bir olay yaşandı ve yarışmanın ilk 1.’si Itır Esen, birkaç ay önce attığı 15 Temmuz darbe girişimi tweeti nedeniyle tacını kaybetti. Alınan bu karar sonrası ise yarışmanın galibi, normalde 2. olan Aslı Sümen oldu.

ASLI SÜMEN KİMDİR?

ASLI SÜMEN KİMDİR?

Beyoğlu İstiklal Caddesindeki Grand Pera Emek Sahnesinde düzenlenen ve Ekin Olcaytonun sunduğu organizasyonda, yarışmaya başvuran yüzlerce kişi arasından belirlenen 20 finalist jüri önüne çıktı.

aslisumen2

 

Yarışmanın birincisi olan Aslı Sümen, 23 yaşında ve 1.72 boyundadır. Mersin’de doğan Aslı Sümen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme Bölümü mezunudur.

İŞTE ASLI SÜMEN’İN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARI

asli-sumenasli-sumen-22asli-sumen-5asli-sumen-4asli-sumen-3
Son güncelleme: 12:02 - 23.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.