Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Benim Stilim mobil oyun oldu
İşte Benim Stilim mobil oyun oldu
Türkiye’nin sevilen moda programlarından İşte Benim Stilim bu kez bir İstanbul koşu oyunu olarak seyircisiyle buluşuyor.
Magazin 3 Mart 2016 - 13:08

Netmoda.com işbirliği ile yapılan bu mobil oyunda Türkiye'nin en ünlü jürisi olan; Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya, Ivana Sert ve Uğurkan Erez'in bizzat yer alıyor. “İşte Benim Stilim Runner” oyununda jüri üyelerinin tamamlaması gereken görevleri jüri üyelerine yardım ederek aşmaya çalışıyorsunuz. Oyundaki diğer karakterler ise, programın sunucusu Öykü Serter ve önceki sezonların birincisi olan, Aycan-Nurcan Şencan, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal ve Ayşenur Balcı.

Foto: Bülten

ÖYKÜ SERTER VE NURELLA İÇİN FARKLI KIYAFETLER MEVCUT

İstanbul'dan önemli mekanların da görüldüğü oyunda jüri üyeleri koşarken siz de onların engelleri aşmasına ve tabi ki etraftaki altınları toplamasına yardım ediyorsunuz.

Jüri üyeleri ve Öykü Serter için 3 farklı kıyafet kombinasyonun olduğu İşte Benim Stilim Runner'da eşsiz İstanbul sokaklarında koşup görevleri tamamlamaya çalışarak jüriyi mutlu etmeye çalışacaksınız. Oyunda ayrıca Nur Yerlitaş’ın dillere pelesenk olmuş lafları da kullanılıyor.

Son güncelleme: 17:23 - 03.03.2016