Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Elçin Sangu’nun ‘Gülizar’ dizisindeki partneri
İşte Elçin Sangu’nun ‘Gülizar’ dizisindeki partneri
Kiralık Aşk dizisinden sonra yeni bir dizide görünmeyen Elçin Sangu, Çağan Irmak’ın yöneteceği ‘Gülizar’ dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Elçin Sangu’nun dizideki partneri belli oldu. İşte o yakışıklı oyuncu...
Magazin 21 Eylül 2017 - 10:39

‘Gülizar' dizisinin kadrosu netleşmeye başladı. Kanal D’de yayınlanacak olan projede Elçin Sangu'nun partnerinin kim olacağı merak ediliyordu. O soru yanıt buldu. İşte güzel oyuncuya dizide eşlik edecek yakışıklı…?

İki yıl aradan sonra ekrana dönen Berk Erçer'in Gülizar dizisi kadrosuna dahil olduğunu duyan Eliçin Sangu'nun takipçileri, haberi sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

BERK ERÇER KİMDİR?

9 Kasım 1983 doğumlu oyuncu Berk Erçer, İstanbul'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım ve Fotoğraf bölümünde alan oyuncu, fotoğraf çekmeye çok meraklı olduğu için bu bölümde okumayı tercih etmiş. İstanbul'a karşı ayrı bir hayranlığı olan ünlü oyuncu, şehirde de bol bol fotoğraf çekmeyi seviyor.

berk-ercer-ic

Profesyonel bir fotoğrafçı olan Erçer, oyunculuğa adım atsa da bu zevkinden vazgeçmemiş. Üniversite yıllarında fotoğrafçılığın yanında oyunculuğa da ilgi duyan Berk Erçer'i aslında daha önceki yıllardan da tanıyoruz. Doktorlar dizisinin 2. ve 3. sezonlarında yer alan oyuncu, o dönemde daha çok yolun başında, oyunculuk anlamında henüz yeni bir dönemdeydi. Ardından ilk dikkatimizi çekişi, Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve diziye sonradan dahil olan Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin oyuncu kadrosunda yer almasıyla oldu.
Erken final yapan dizinin ardından, yine 2014 yılında sezon finali yapmasına yakın Medcezir dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burada Selim Serez'in eşi Ender Serez'e aşık bir adamı canlandıran ünlü oyuncu, diziden ayrıldıktan sonra, başrollerini Sedef Avcı ile paylaştığı ATV'de yayımlanan Bedel dizisi ile ekrana geldi.

berk-ercer-ic-2-bu

Kemikli yüz yapısı ve atletik vücudu ile son dönemin en ilgi çeken oyuncularından biri olan Berk Erçer, televizyon dünyasının hareketli dünyası yerine, magazinden uzak sakin, kendi halinde bir yaşantıyı tercih ediyor. Dizi oyunculuğunun yanı sıra, çeşitli reklam filmlerinde de yer almıştır.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.