Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Victoria’s Secret modeli Taylor Hill’den güzellik önerisi…
Victoria’s Secret modeli Taylor Hill’den güzellik önerisi…
Dünyaca ünlü Victoria's Secret modeli Taylor Hill, kaşlarını aldırmaya kesinlikle karşı olduğunu söyleyip ekledi: "Sadece çok özel defileler için dudağımın üstünü aldırıyorum. Bıyıklı kız olarak anılmaya ihtiyacım yok"
Magazin 3 Eylül 2017 - 11:22

Her daim kusursuz güzellikleriyle gündemde olan ünlüler bunun için ne yapıyor dersiniz?  Victoria’s Secret melekleri içinde en dikkat çeken isimlerden bir tanesi Taylor Hill. O da markanın defile ve çekimlerine özel olarak hazırlanıyor. Ancak her ne olursa olsun doğallığından asla ödün vermiyor ve kadınlara da her zaman doğal olmalarını tavsiye ediyor. İşte Victoria’s Secret’ın güzel modeli Taylor Hill’in güzellik önerisi..

taylor_hill

“Asla kaşlarınıza dokunmayın. Onları daima sevin. Gerçekten kalın kaşlarım var ve okulda sürekli dalga konusu olurdu. Bir de şimdi bakın, herkes ‘Harika kaşların var!’ diyor. Yani onlara dokunmayın. Sadece defileler öncesi üst dudağımın üstüne ağda yapıyorum; çünkü makyaj ve canlı yayın için gerekli. ‘Bıyıklı kız’ olarak anılmaya ihtiyacım yok. Dün gece cildime kalın bir tabaka hindistan cevizi yağı sürdüm ve uyandığımda tazelenmiş hissediyordum.”.

 

taylor-hillkare
Son güncelleme: 11:47 - 03.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.