Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Yılmaz Morgül’ün gerçek yaşı
İşte Yılmaz Morgül’ün gerçek yaşı
Survivor 2016’nın yakından takip edilen isimlerinden Yılmaz Morgül’ün gerçek yaşı yapılan açıklamalarla büyük bir merak konusu olmuştu.
Magazin 16 Şubat 2016 - 08:01

Geride bıraktığımız Pazar akşamı ‘Gönüllüler' takımına seslenen ve annelerle ilgili “Hepimizi bir anne dünyaya getirdi. Ana fikir verildiyse, ananın hakkını vereceksiniz” şeklinde bir açıklama yapan Yılmaz Morgül hem kafaları karıştırdı hem de dikkatleri üzerine çekti.

Foto: Sosyal medya - Yılmaz Morgül
Morgül'ün yaptığı açıklamalar ve yarışma performansı dışında merak edilen bir diğer konu da ‘1982 doğumluyum' şeklinde açıklama yapmasına rağmen yaşının çok daha fazla olduğu yönündeki tartışmalar…

SON NOKTA KOYULDU

Geçtiğimiz günlerde ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in de gönderme yaptığı Morgül'ün yaş tartışmasına, son noktayı sanat müziği sanatçısı Onur Akay koydu. Pazar akşamı yayınlanan yeni bölüm sonrası, Morgül'le 20 sene önce sahnede yaptıkları düet sırasında çekilen fotoğrafları Twitter hesabından paylaşan Akay, “Gönüllüler takımında yarışan 1990 doğumlu Efecan, 52 yaşındaki Yılmaz Morgül'e yenildi.

Foto: Sosyal medya
Helal olsun sana Yılmaz! Bülent Ersoy izlediyse seni, kesin dünya güzelim demiştir. Yılmaz'la 20 sene önce düet yaptık. 1996 yılında ben 19 yaşındaydım, Yılmaz abi ise 32 yaşındaydı” notunu yazdı. 90’lı yıllarda Morgül Elveda İstanbul, Akay ise, İstanbul Ağlıyor isimli şarkıyla çıkış yapmıştı.