Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ivana Sert: Bu bayram kurban keseceğim
Ivana Sert: Bu bayram kurban keseceğim
Uzun süredir ülkemizde yaşayan Sırp model İvana Sert, Müslüman olmasa bile kurban keseceğini açıkladı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 6 Eylül 2016 - 07:12

Bayram alışverişinde objektiflere yansıyan Ivana Sert, henüz Müslüman olmasa bile kurban kesebileceği açıklamasıyla şaşırttı. Bir mağazada mutfak ürünlerini inceleyip, alışveriş yapan ünlü model, henüz Müslüman olmadığını ancak kurban kestirmek istediğini açıklayıp;

HAYIR VE YARDIM AMAÇLI

“istiyorum aslında bu ilk olacak. Uzun zamandır kafamda vardı. Müslümanlığa geçmedim ama bütün dinler hakkında araştırma yapıyorum. Müslüman olmasam da kesebilir, dağıtabilirim hayır ve yardım amaçlı” diye konuştu.

Sert, ayrıca önümüzdeki günlerde bir komedi filminin çekimleri için Karadeniz’e gideceğini anlattı. Filmde Rus mafyası bir kadını canlandıracağını belirten ünlü model “Soyadım gibi sert bir kadını canlandıracağım. Oyunculuğu seviyorum ve biraz daha ilerlemek istiyorum” şeklinde konuştu.

Uzun zamandır Türkiye’de olmasına rağmen ilk kez Türkçe dersi alacağını da sözlerine ekleyen Sert, “Bayramdan sonra haftada 14 saat ders alacağım. Türkçe’mi biraz daha geliştirmek istiyorum. Gramer öğrenmem lazım. Aslında benim böyle bir isteğim yoktu herkes bu kırık Türkçe’mi seviyordu ama yanlış anlaşıldığım için böyle bir karar aldım” sözlerini kullandı.

İVANA
Son güncelleme: 07:48 - 06.09.2016