Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İvana Sert yaptığı paylaşımla fotoğraf dünyasına yeni bir isim kazandırdı
İvana Sert yaptığı paylaşımla fotoğraf dünyasına yeni bir isim kazandırdı
İvana Sert, oğlu Ateş'le çıktığı Amerika ziyaretinden yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı.
Erdinç YAPAN
Magazin 12 Haziran 2016 - 07:57

Başarılı isim İvana Sert geride bıraktığımız gün yaptığı namaz açıklamasıyla Müslümanlığa sıcak baktığını ifade ederek dikkatleri üzerine çekmişti. Katıldığı iftar davetinde yaptığı açıklamayla bir anda magazin gündemine oturan İvana Sert, yoğun temposundan fırsat buldukça Yurdal Sert ile olan evliliğinden doğan oğlu Ateş’le vakit geçiriyor. On yaşındaki Ateş’le birlikte bir Amerika ziyaretine çıkan Sert, buradan çekilmiş bir kareyi hayranlarıyla “Battery Park, foto credit Ateş Sert” notuyla paylaşmış.

ivana-sert

Karede tek başına görülen İvana Sert’in asıl sürprizi ise paylaşımda da belirttiği gibi kendisini görüntüleyen kişinin oğlu Ateş olması. Paylaştığı fotoğrafla 7 binin üzerinde beğeni alan İvana Sert, bu paylaşımla aynı zamanda oğlunun fotoğraf kabiliyetini de göstermiş. Zaten fotoğrafa yapılan yorumların pek çoğunda “Fotoğrafçılık sektörü yeni bir isim kazanmış gibi görünüyor” şeklinde yorumlar göze çarpıyor.

ates-ic