Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ivanka Trump’ı magazinlere taşıyan haberler
Ivanka Trump’ı magazinlere taşıyan haberler
Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump'ı Türk basını da yakından tanıyor. Sosyetik isim bu zamana kadar birçok sansasyonel haberle basında yer aldı.
Burcu ÖZEN
Magazin 9 Kasım 2016 - 15:48

ABD'de ırkçı açıklamalarıyla tepki çeken ve seçimlerin galibi olan Donald Trump'ın 35 yaşındaki kızı Ivanka Trump, dünya basınının olduğu kadar, Türkiye basınının da dikkatini çeken isimlerden biri.

Bu zamana kadar gerek yaptığı tatiller, gerek iş dünyasında hakkında açılan davalar nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ivanka, dün akşam Instagram hesabından sonuçları beklerken çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

SONUÇLARI BÖYLE İZLEDİLER

vankatrump

Sonuçları Newyork’ta birlikte izleyen Trump ailesi, bu anı ölümsüzleştirdi. Sosyal medyada 1 milyon takipçisi olan Ivanka Trump, parti binasında çekilmiş fotoğrafı paylaştı.

ivankaic

IVANKA TRUMP TÜRK BASININDA HANGİ HABERLERLE ANILDI?

RUS AJANLIĞI İLE SUÇLUYORLARDI

wengi

Demokratlar üstü kapalı Trump’ı ‘Rus ajanlığı’ ile itham ederken, Ivanka’nın Putin’le aşk yaşadığı iddia edilen Wendi Deng’le
tatile çıkması Donald Trump-Vladimir Putin gizli ilişkisini bir kez daha gündeme getirmiş ve Ivanka’yı manşetlere taşımıştı.

KOPYA AYAKKABI DAVASI

Ivanka'ya, bir İtalyan lüks ayakkabı üreticisi tarafından kopya iddiasıyla dava açılmıştı. “Aquazzura” firması, Ivanka Trump'ın
telif hakları kendilerine ait olan popüler sandalet tasarımını kopyaladığını öne sürmüştü.

ivankaic2

SATTIĞI EŞARP ZEHİRLİ ÇIKTI!

Kendi markası için Çin'den getirttiği 20.000 adet eşarp ABD Tüketici Ürünleri Komisyonu'na takılmış ve komisyon zehirli
olduğu söylenen eşarpların toplatılmasına karar vermişti.

ivanka3

İLGİLİ HABERABD'nin yeni First Lady'si Melania TrumpABD’nin yeni First Lady’si Melania Trump

Son güncelleme: 15:58 - 09.11.2016