Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jennifer Lawrence’tan samimi itiraflar
Jennifer Lawrence’tan samimi itiraflar
Jennifer Lawrence, özel hayatı, aşkı ve korkuları hakkında samimi itiraflarda bulundu.
Magazin 23 Kasım 2016 - 09:49

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, Vanity Fair dergisinin özel sayısı için röportaj verdi.  Özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulunan Jennifer Lawrence, Darren Aronofsky ile ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. 47 yaşındaki yönetmen Darren Aronofsky ile aşk yaşadığı söylenen Jennifer Lawrence, hakkında “sevgilim” demekten çekinse de , başarılı yönetmene övgüler yağdırmayı ihmal etmeyerek onun öngörülü ve vizyon sahibi  biri olduğunu söyledi.
jennifer_lavrence_vanityfair_2

Hayranları hakkındaki bir soruya da ilk kez yanıt veren Lawrence,  insanların kendisine yabancı olduğunu ve bu nedenle hayranlarından korktuğunu açıkladı. Kendisi için oldukça korumacı bir yanı olduğunu söyleyen Jennifer Lawrence, gizliliğini savunma hakkı olduğunu belirtti. Özellikle kendisinden izin almadan fotoğrafını çekmeye çalışan insanlara karşı kaba davranışlar sergilediğini ve özel hayatını korumanın kendisi için tam zamanlı bir iş olduğunu söyledi.
jennifer_lavrence_vanityfair_3
Paris Moda Haftası sırasında özgüven eksikliği yaşadığını belirten Lawrence, otel odasında hazırlanırken kendini çok beğendiğini, ancak dışarı çıkıp modelleri ve giydikleri kıyafetleri görünce kendini kötü hissettiğini de itiraf etti.  Lawrence, çekimlerde Valentino, Dior, Armani Prive, Jean Paul Gaulthier ve Alberta Ferretti tasarımlarıyla kamera karşısına geçti.

jennifer_lavrence_vanityfair_1İLGİLİ HABERJennifer Lawrence'tan kelepir villaJennifer Lawrence'tan kelepir villa