Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Johnny Depp hakkında şok iddia: Bana şiddet uyguladı
Johnny Depp hakkında şok iddia: Bana şiddet uyguladı
Ünlü aktör Johnny Depp hakkında eşi Amber Heard şok iddialarda bulundu.
Magazin 28 Mayıs 2016 - 11:59

Büyük bir aşkla evlenen ünlü çift Johnny Depp ve Amber Heard’ın mutluluğu sadece 15 ay sürdü. Birkaç gün önce ayrılık haberleriyle gündeme gelen çiftin boşanmasının en pahalı boşanma olacağı söylenmişti. Hollywood’un en zenginleri arasında yer alan Depp, dava sonunda servetini eşiyle paylaşmak zorunda kalabilir.

amberic

Geçtiğimiz hafta annesini kaybeden Depp’e bir darbede eşinden gelmişti. Heard, sadece 15 ay evli kaldığı ünlü aktöre boşanma davası açtı. Birkaç gün önce duyulan boşanma haberinin arka planında ‘şiddet’ olduğu iddia ediliyor.

amber

Birkaç gün önce eşi Johnny Depp’ten boşanmak için dava açan Heard, ünlü aktörün kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü. Eşinden davacı olan 30 yaşındaki Heard, dün de duruşmada hakim karşısına çıktı. Sağ gözünün çevresinde morluklar ve kızarıklıklar olan, bitkin olduğu gözlenen 30 yaşındaki Heard, eşinin kendisine cep telefonu fırlattığını iddia etti.

Şiddet gördüğü gerekçesiyle Depp’ten boşanmak istediğini söyleyen Amber Heard eşiyle tartıştıkları sırada aktörün sinirine hakim olamayıp kendisini cep telefonuyla darp ettiğini ileri sürdü. Heard, yüzünün sağ tarafındaki morluk ve kızarıklıkları belgeleyen fotoğrafları da mahkemeye delil olarak sundu. Duruşmadan çıkarken bitkin görünen Amber Heard’ün zorlukla ayakta durmaya çalışması da dikkatlerden kaçmadı. Duruşmada 52 yaşındaki Johnny Depp’e uzaklaştırma cezası çıktı.

Son güncelleme: 12:44 - 28.05.2016