Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Justin Bieber fotoğrafını çeken paparazziyi ezdi!
Justin Bieber fotoğrafını çeken paparazziyi ezdi!
Justin Bieber'ın başı yine dertte. Genç şarkıcı bu kez de bir kazaya karıştı. Bieber, Los Angeles'ta gittiği bir kilisenin çıkışında kendisini görüntülemeye çalışan bir gazeteciye çarptı!
Magazin 27 Temmuz 2017 - 15:17

Dünyaca ünlü pop müzik şarkıcısı Justin Bieber, Los Angeles’ta gittiği bir kiliseden çıkışında kendisini görüntülemeye çalışan bir paparazziyi ezdi.

ÇIĞLIKLAR İÇİNDE YERDE KALDI

Los Angeles’ta gittiği kiliseden çıktıktan sonra hızlı bir şekilde jipine binen ve gazetecilere görüntü vermek istemeyen Bieber, olay yerinden hızla uzaklaşmak isterken bir paparazziyi ezdi.

Paparazzinin acılar içinde yerde kaldığını farkeden ünlü şarkıcı, hemen aracından indi ve yerdeki muhabire yardım etmeye çalıştı. Bieber bu sırada kendisini görüntülemeye devam eden diğer gazetecilere sitem etti.

TÜKENMİŞLİK SENDROMUNA YAKALANDI İDDİASI!

Geçtiğimiz hafta önemli bir turnesini iptal eden ve dinlenmek istediğini açıklayan Justin Bieber’ın tükenmişlik sendromuna yakalandığı, bu yüzden de mistik konularla ve dinle ilgilenmeye başladığı iddia edildi.

 

Son güncelleme: 15:34 - 27.07.2017
Etiketler