Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Justin Bieber, Selena Gomez yüzünden Instagram hesabını kapadı
Justin Bieber, Selena Gomez yüzünden Instagram hesabını kapadı
Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez yüzünden Insragram hesabını sildi.
Magazin 16 Ağustos 2016 - 14:46

Instagram hesabında 77.8 milyon takipçisi bulunan Bieber, Selena Gomez’le yeni sevgilisi Sofia Richie arasında kalınca hesabını silmek zorunda kaldı.
yeni sevgilisi Sofia Richie’yle fotoğraflarını paylaşan Bieber, hayranları tarafından binlerce olumsuz yorum aldı.  Fanların yorumları yüzünden bunalan Bieber öne hayranlarına ‘Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı gizli yapacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız’ dedi.

Bu sözün üstüne Bieber’ın yıllarca aşk yaşadığı eski sevgilisi Selena Gomez yorum yazdı: ‘Eğer “nefretle” başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.’

57b2df5718c7732ec836968d

Bieber’ın buna yorumu ise oldukça ağır oldu:
‘Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle…’  İkinci yorum da hemen ardından yine Justin’den geldi:’Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! ‘Belieber’ları seviyorum.’

Gomez bunun üzerine ‘Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle’ yazdı.

Tüm bu laf atışmaları ve karmaşa devam ederken hayran baskısından bunalan Justin Bieber

Son güncelleme: 14:47 - 16.08.2016