Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaan Tangöze ile sevgilisi Kıvılcım Ural Atatürk Havalimanı’ndaki patlamadan bir saat önce oradaydı
Kaan Tangöze ile sevgilisi Kıvılcım Ural Atatürk Havalimanı’ndaki patlamadan bir saat önce oradaydı
Atatürk Havalima'nındaki hain saldırının yaşanmasından bir saat önce Kaan Tangöze ve sevgilisi Kıvılcım Ural Bodrum’dan, İstanbul'a döndü ve havalimanında görüntülendiler.
Magazin 30 Haziran 2016 - 08:57

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile sevgilisi Kıvılcım Ural, Bodrum tatilini noktalayıp İstanbul'a döndü. İkilinin bulunduğu uçak, önceki akşam Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı. Ünlü çiftin havalimanından ayrılmasından bir saat sonra ise hain terör saldırısı gerçekleştirildi.

MUTLU ÇİFT

Hürriyet’in haberine göre bagaj beklerken şakalaşan, hayranlarıyla fotoğraf çektiren Tangöze ve Ural'ın mutluluğu yüzlerinden okunuyordu. Onların bavullarını alıp alandan ayrılmasından kısa süre sonra ise hain saldırı yaşandı. Kıvılcım Ural, şunları söyledi: “Aslında bir saat sonraki uçakla dönecektik ama işlerimiz nedeniyle uçuşu öne aldık. Şoktayız. Evet, biz 1 saatle kurtulduk ama sevinemiyoruz. Sevdikleri orada olan herkesin acısını paylaşıyoruz.”

Son güncelleme: 09:01 - 30.06.2016