Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural birlikte görüntü vermemek için çaba sarf etti
Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural birlikte görüntü vermemek için çaba sarf etti
Duman grubu önceki akşam İstiklal Caddesi'nde bulunan Garaj İstanbul adlı mekanda sahne aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 19 Şubat 2016 - 07:25

Grubun solisti Kaan Tangöze’yi izleyen hayranları arasında, uğruna eşi Seçkin Piriler’den ayrılmasına neden olan Kıvılcım Ural da vardı. Saat 23.00’da sahneye çıkan Duman grubu kendisini dinlemeye gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Grubun solisti Kaan Tangöze “Tüm olumsuzluklara rağmen, her şeye rağmen yine sahnedeyim” dedi.

Foto: Emre Çevik - Kaan Tangöze

Konserini 01.00’de bitiren grup daha sonra kulise girdi. Sevgilisi Kaan Tangöze’nin bir an olsun yanından ayrılmayan Kıvılcım Ural, mekanın arka kapısında bulunan otoparktan kaçmak isterken objektiflere yakalandı. Daha sonra “Biz Kaan Tangöze’nin asistanıyız” diyen bir grup basın mensuplarının görüntü almasını engellemek için saldırdı. O anlar objektiflere bu şekilde yansıdı.

Foto: Emre Çevik

KAAN BEY İSTEDİĞİNİ YAPAR

İsmi Ahmet olduğu öğrenilen Kaan Tangöze’nin çalışanı “Kaan Bey istediğini yapar. İstediğiyle birlikte olur. Bu sizi ilgilendirmez. Eğer onu çekerseniz sizi öldürürüz” sözleriyle gazetecileri tehdit etti. Kalabalık grup “Kaan Bey görüntülenmek istemiyor. Bu otoparka giremezseniz. Kendisinin kesin talimatı var” sözleriyle Kaan Tangöze ve yasak aşkının görüntülenmesini engellemeye çalıştı.

Foto: Emre Çevik

Yaklaşık üç saat boyunca mekan içerisinde kaçış formülü arayan Kaan Tangöze ve sevgilisi Kıvılcım Ural çareyi ayrı ayrı kaçmakta buldu. Kaan Tangöze mekanı arka kapıdan taksiyle terk ederken, sevgilisi saatler sonra ön kapıdan kaçırıldı.

Foto: Emre Çevik
Son güncelleme: 08:06 - 19.02.2016