Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! İşte Kadın dizisinin konusu ve oyuncuları…
Kadın dizisinin ilk fragmanı yayınlandı! İşte Kadın dizisinin konusu ve oyuncuları…
Beklenen ve konusunu merak edilen Kadın dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Kadın dizisinin konusu ve oyuncuları da diziyi merakla bekleyen izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Kadın dizisi dram dolu konusuyla izleyici ekran başına toplayacak güçlü bir yapım olarak dikkat çekiyor...
Magazin 26 Eylül 2017 - 13:08

Yeni sezonun beklenen yapımlarından Kadın dizisinin ilk tanıtımı Fox TV tarafından yayınlandı, Kadın dizisi duygu dolu bir ilişkinin dramatik boyutlara ulaşacak olan seyrini konu alıyor. Kadın dizisinin ne zaman başlayacağı henüz belli değil ancak ilk tanıtımının çıkmasıyla dizinin önümüzdeki ay sonuna kadar çıkması bekleniyor.

KADIN DİZİSİNİN İLK TANITIMI

KADIN DİZİSİ HANGİ ÜLKEDEN UYARLANDI?

Bir Japon dizisisi olan Woman'ın bir uyarlaması olan dizinin başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar var. İki kız çocuğunu ve eşini genç yaşta kaybeden bir annenin zorlu hayatını anlatacak.

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI (KİM KİMDİR?)

özge özpirinçci sözcü ile ilgili görsel sonucu

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Doğum: 01 Nisan 1986 (31), İstanbul Eğitim : İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okudu. Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı. Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynamıştır. Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmaktaydı. Bu dizide sadece beş bölüm oynadı.

Show Tv'de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kez ekranlarda görüldü. Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010 ‘da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen “Dilruba” karakterini canlandırmaktaydı. Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer'i canlandırdı. ATV'de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul'da yayınlanan Toplu Hayat adlı programda sunuculuk yaptı. Kayıp filminde de rol almıştır.

caner cindoruk sözcü ile ilgili görsel sonucu

CANER CİNDORUK

Doğum: 02 Nisan 1980 (37), Adana Eğitim: Çukurova Üniversitesi konservatuar tiyatro bölümü mezunu. Öykü yazarı bir babaya, ev hanımı bir anneye ve oyunculuğu seçmiş 2 kardeşe sahip. İstanbul'a 1 yıl önce gelmiş ve aileside İstanbul'a yeni taşınmıştır. Daha önceden Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Firar, Aramızda Kalsın, İstanbul Sokakları ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi televizyonun önemli dizilerinde rol almıştır.

bennu yıldırımlar sözcü ile ilgili görsel sonucu

BENNU YILDIRIMLAR

Doğum: 22 Kasım 1969 (48) Eğitim: 1990 yılı Haziran ayında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 1990-1991 yıllarında İngiltere Londra Westminster Adult Education Institute'te drama üzerine kurs gördü. 1995 yılından bu yana İstanbul Devlet Tiyatroları oyuncusu Bülent Emin Yarar'la evlidir. Kızı Ada, 1999'da dünyaya gelmiştir. Daha önceden Süper Baba, Üzgünüm Leyla, Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri ve Altınsoylar gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

ECE ÖZDİKİCİ sözcü ile ilgili görsel sonucu

ECE ÖZDİKİCİ

Doğum: 02 Temmuz 1982 (35), İzmir Güzelyalı'da doğdu. M.S.Ü. Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.

şerif erol ile ilgili görsel sonucu

ŞERİF EROL

Doğum: 20 Ekim 1963 (54), İzmir Karşıyaka'da doğdu. 1986 yılında B.Ü. İktisat Bölümü'nden mezun oldu. Uzun süre Boğaziçi Üniversitesi Tiyatrocular Derneği'nde oynadı ve 1997'den itibaren Açık Radyo'ya girişti. Tiyatroya olan isteği amacıyla 1986-88 yıllarında Bilsak Tiyatro Atölyesi'nde, 1988-90 yıllarında da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları TAL'da eğitim aldı.

seray kaya sözcü ile ilgili görsel sonucu

SERAY KAYA

Doğum: 04 Şubat 1991 (26), İstanbul Seray Kaya 4 Şubat 1991 de İstanbul’da doğmuştur.Seray Kaya oyunculuk eğitimine Sadri Alışık Kültür Akademinde başlamıştır ve İsmet Üstekin’le oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Ekrana daha yeni adım atan Oyuncunun ayrıca Huzur Sokağı ilk tecrübesidir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.