Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün tarihini erteleyecekler mi?
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün tarihini erteleyecekler mi?
Düğün tarihini belirleyen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti, Kemal Doğulu'nun geçirdiği kaza sebebiyle düğün tarihlerini değiştirecekler mi?
Magazin 18 Haziran 2016 - 11:48

Geçtiğimiz günlerde merdivenlerden düşen ve yoğun bakıma alınan Kemal Doğulu’nun durumu iyiye gidiyor. Ancak bu kaza akıllara, 8 Temmuz’da nikah masasına oturmaya hazırlanan Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çiftinin düğün tarihlerini iptal edecekler mi sorusunu getirdi.

İLGİLİ HABERKemal Doğulu hakkında şok iddialarKemal Doğulu hakkında şok iddialar

Beyoğlu’ndaki evinde merdivenlerden düşerek kaza geçiren Kemal Doğulu, yoğun bakıma alınmıştı. Sevenlerini bir hayli telaşlandıran Kemal Doğulu’nun antidepresan kullandığı ve deliryum hastalığına yakalandığı magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Ağabey Kemal Doğulu’nun yaşadığı bu kazadan sonra şimdi de gözler Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çiftine çevrildi. Çiftin temmuz ayındaki nikah törenlerini erteleyip ertelemeyeceği konuşuluyor.

kemal-dogulu-1

“GEREKİRSE ERTELERİZ”

Düğün davetiyelerini dağıtan çift, düğün tarihi yaklaşırken, talihsiz bir kaza geçiren Kemal Doğulu’yu da yalnız bırakmıyorlar. Söylenenlere göre güzel oyuncu Neslihan Atagül, nişanlısına “Önce Kemal’i düşün. Gerekirse düğünü erteleriz” dedi. Ancak çift, şimdilik düğün tarihinde herhangi bir değişikliğe gitmedi.

“ALLAH’A ŞÜKÜRLER OLSUN”

kadir-dogulu-paylasim

Kadir Doğulu, ağabeyinin son durumunu sosyal medyadan şöyle duyurdu  “Güzel haberlerim var! Kemal’in durumu iyi yönde değişti. Allah’a şükürler olsun. Dua etmeye devam. Hızla iyileşmesi için …”

Son güncelleme: 11:56 - 18.06.2016