Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kafalar karıştı
Kafalar karıştı
Adı Cem Yılmaz’la aşk dedikodularına karışan eski manken Ebru Şallı ile futbolcu Arda Turan arasında geçtiği iddia edilen yazışmalar akılları karıştırdı.
Magazin 17 Kasım 2016 - 06:22

Adı Cem Yılmaz'la aşk dedikodularına karışan eski manken Ebru Şallı ile futbolcu Arda Turan arasında geçtiği iddia edilen yazışmalar akılları karıştırdı.

Ebru Şallı, hack'lendiğini söylediği Instagram hesabını geri aldığını belirterek şu açıklamayı yayınladı: “Bu, benim yıllardır dişimle tırnağımla kurduğum kariyerimi yok etmeye yönelik bir saldırıdır. Bazı yazışmalar, isimler değiştirilerek sunuluyor” diye yazdı.

HESAPLARI HACK'LENDİ

AĞUSTOS ayında Çeşme'de bir plajda birlikte görüntülenen Cem Yılmaz ve Ebru Şallı arasında aşk yaşandığı iddia edilmişti. Herkes Şallı'nın Yılmaz'la ilişkisini merak ederken önceki gün Ebru Şallı'nın sosyal medya hesapları kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirildi ve Şallı'yla Arda Turan arasında geçtiği iddia edilen yazışmalar yayınlandı.

17

Arda Turan ve Ebru Şallı arasında geçtiği iddia edilen diyaloglardan bazıları şu şekilde:

Ebru Şallı: Günaydın Arda… İyi haftalar olsun.
Arda Turan: Günaydın, özledim seni neredesin :)
Arda Turan: Hoş bulduk, ne zaman dönüyorsun :)
Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi?
Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni :))

ARALARINDA AŞK MI VAR?

ÖNCE Şallı'nın hack'lenen Twitter hesabında eski sevgilisi Sinan Akçıl'ın şarkısı paylaşıldı. Instagram hesabında ise eski manken Şallı ile Barcelonalı yıldız futbolcu Arda Turan arasında geçtiği iddia edilen mesajlar yayınlandı. İkilinin samimiyetine işaret eden mesajların ne anlama geldiği merak edildi.

18

Yaşanan bu iddiaların ardından Arda Turan ve Ebru Şallı cephesinden bir açıklama gelmedi. Ancak Arda Turan'ın sevgilisi Aslıhan Doğan ile 20 gün önce ayrıldığı öğrenildi.

1

Ebru Şallı'nın Twitter hesabından eski sevgilisi Sinan Akçıl'ın bir şarkısı “Belki de insan hayatında gerçek aşkı bir kere yaşıyormuş” notuyla paylaşılınca akıllara “İkili yeniden birlikte mi?” sorusu geldi.

11

Ağustos ayında Çeşme'de samimi şekilde birlikte eğlenirken görüntülenen Cem Yılmaz ve Ebru Şallı'nın aşk yaşadığı iddia edilmiş ancak ikili bu ilişkiyi hiçbir zaman kabul etmemişti.