Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kafede aşk busesi
Kafede aşk busesi
Tarık Emir Tekin ve ‘Paramparça’ dizisinde Cansu karakterini canlandıran oyuncu Leyla Tanlar, İstanbul Cihangir’de bir kafede öpüşürken objektiflere yansıdı
Magazin 1 Mart 2016 - 00:50
‘Paramparça' dizisiyle tanınan Leyla Tanlar, gitmesi gerektiğini söylediği halde sevgilisi Tarık Emir Tekin'i tişörtünden çekip öpücüklere boğdu.

Tarkan ABDULLAHOĞLU

BEŞİKTAŞLI eski futbolcu Metin Tekin'le şarkıcı Şevval Sam'ın oğlu Tarık Emir Tekin ve ‘Paramparça' dizisinde Cansu karakterini canlandıran oyuncu Leyla Tanlar, İstanbul Cihangir'de bir kafede öpüşürken objektiflere yansıdı. Çift, yaklaşık iki aydır birlikte görüntüleniyor ve her seferinde ilkokul arkadaşı olduklarını söyleyerek aralarındaki romantik ilişkiyi ısrarla reddediyordu. Bir kafede buluşup sohbet eden sevgililer veda vakti geldiğinde aşka geldi ve meraklı bakışlara aldırış etmeden dakikalarca öpüştü. Fotoğraflarının çekildiğini fark eden Tarık Emir Tekin hızlıca mekandan çıkarken, genç oyuncu Leyla Tanlar ise farklı yöne giderek gözden kayboldu.

En son 15 gün önce birlikte görüntülenen Tekin ve Tanlar, “Arkadaş pozu çekin, biz arkadaşız” diyerek bu pozu vermişti.
Son güncelleme: 08:10 - 01.03.2016