Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kalbim Yangın Yeri’ne yeni yüzler
‘Kalbim Yangın Yeri’ne yeni yüzler
Fox TV'nin yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri, yeni yüzlerle ekranlara geliyor.
Magazin 9 Mayıs 2016 - 12:45

Avşar Film’in başrollerini Hande Soral, Kaan Yıldırım, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu'nun üstlendiği yeni dizi ‘Kalbim Yangın Yeri’ üçüncü bölümüyle izleyiciyle buluştu. İki kız kardeş ve onları ortak noktada birleştiren büyük aşklarının anlatıldığı dizide, yeni yüzler de dikkat çekiyor.

DİZİNİN KONUSU

İki kız kardeş ve onları ortak noktada birleştiren büyük aşkları olacak. Leyla, kız kardeşi Sevda'nın düğünü için bir süre önce ayrıldığı baba evine döner. Ertesi gün yapılacak düğün töreninden sonra ise, evden temelli ayrılacak, tüm sırları ve hayatının erkeğiyle birlikte yeni bir hayata yelken açacaktır. Ancak geçmişte ardında bırakıp gittiği ne varsa, şimdi birer birer yolunu kesmektedir.

Onun tek amacı ise çok sevdiği kardeşi Sevda'nın hayallerindeki masalsı düğünü gerçekleştirmektir. Düğün gecesi yaklaştıkça, Leyla'nın etrafındaki çember daralır. Kardeşinin mutluluğu uğruna yaptığı fedakârlıklar, kardeşinin ve bütün ailenin felaketine neden olacaktır.

Son güncelleme: 16:37 - 09.05.2016