Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimdeki Deniz başlıyor: İşte Kalbimdeki Deniz konusu ve oyuncuları
Kalbimdeki Deniz başlıyor: İşte Kalbimdeki Deniz konusu ve oyuncuları
Fox TV ekranlarında yeni bir dizi ekranlara geliyor. Bugün ilk bölümü yayınlanacak olan Kalbimdeki Deniz dizisinin oyuncuları kimler? Kalbimdeki Deniz dizisinin konusu ne? İşte yeni dizi Kalbimdeki deniz hakkında ayrıntılar...
Magazin 22 Ekim 2016 - 10:59

Diziseverleri ekran başına toplayacak yeni bir proje hayata geçiyor. Kalbimdeki Deniz adlı dizinin oyuncuları kimler? Kalbimdeki Deniz dizisinin konusu ne? Fox TV’de cumartesi akşamları yayınlanacak olan Kalbimdeki Deniz hakkında merak ettikleriniz haberimizde.

KALBİMDEKİ DENİZ DİZİ KONUSU

Rüya gibi bir villada, çok sevdiği kocası, iki çocuğu ve yaşlı babasıyla birlikte yaşayan Deniz’in mükemmel hayatı, kocasının aniden ortadan kaybolmasıyla başına yıkılır. Kocasının hayatından endişe ederken, üç gün içinde sahip oldukları her şeyi yitirerek ortada kalmıştır. Deniz’in bilmediği şey, kocasının genç bir kadınla yeni bir hayat kurmak için onları terk ettiği ve bu yasak ilişkinin mimarının en yakın arkadaşı Hülya olduğudur. Zorlukla bulup kiraladığı evde ise onu bir başka büyük sürpriz daha beklemektedir.

KALBİMDEKİ DENİZ OYUNCULARI

Deniz Öztuna – Özge Özberk

Zarif, duygulu, dürüst, çocuklarına ve yuvasına düşkün bir kadın. Naif, iyi ve saf yüreği nedeniyle, kimseden kötülük geleceğini düşünmüyor. Mutlu evliliğinin sonsuza dek süreceğine inanmakta. Ta ki kocası Alihan ortadan kaybolup, iş başa düşünceye kadar… Kendindeki mücadele gücünün o ana kadar farkında değil. Yaşadığı bu dramı, tüm zorluklara karşın, kendisi ve çocukları için hayra, yenilgiyi zafere dönüştürecek bir azme ve yüreğe sahip.

Mirat Yavuz – Kutsi

Çerkes asıllı dedeleri gibi mükemmel bir at eğiticisi. Son derece güvenilir ve dürüst, duyarlı, yaşayan her canlıya saygılı. “Bana ne dediğim gün ben olmam” diyecek kadar duyarlı ve yardımsever. Büyük bir sürprizle yollarının kesiştiği iki çocuklu Deniz'le, gerçek anlamda aşkın ne olduğunu anlayacak, hayatında ilk kez kök salmaya karar verecek.

Fikriye Yılmaz – Yeşim Ceren Bozoğlu

Mirat'ın komşusu. Dedikoducu ve hırslı bir kadın. Uzun yıllardır evlerine gidip pisliklerini temizlediği zenginlere karşı hınçlı. Mirat'a gençliğinden beri karşılıksız sevdalı.

Alihan Öztuna – Hakan Eratik

Deniz'in kocası. Hırslı bir iş adamı. Hayallerini gerçekleştirme özgürlüğünün ve her erkeğin zaafı olacak nitelikte güzel bir genç kadının çekimine kapılarak ailesini terk edecek kadar bencil.

Ece Öztuna – Hazal Adıyaman

Deniz ve Alihan'ın kızı. Ergenlik hırçınlığı içinde. Hiçbir zorluk çekmeden, lüks içinde büyümüş. Hayatın gerçekleri ile yüzleştiğinde çok zorlanacak, hırçınlığı ve isyanı daha da artacak. Babasına düşkünlüğü ve hayranlığı yanında, biraz ezik ve eski moda bulduğu annesine saygısı pek yok. İlk aşk ve manevi değerlerin keşif yolculuğu, Ece'yi yeni mahalle hayatında bekliyor.

Mustafa Tarhan – Batuhan Ekşi

Ağırbaşlı, efendi, zeki bir delikanlı. Ayakkabı tamircisi babası İbrahim'le beraber, tamir dükkanının üstündeki eski evde yaşıyor. Üniversite son sınıfta. Boş zamanlarında babasına dükkanda yardım ediyor. Hayatının ilk aşkı Ece olacak.

Diyar Sarıkaya – Sebahat Kumaş

Güçlü ve zengin bir aşiret ağasının kızı. Yaşadığı çevre ve geleneklerin dar kalıplarına isyanı, büyük hayalleri var. Törenin hükmünden kurtulmak için kaçarak, bilmediği bir geleceğe adım atar.

Cemile Şahin – Güzin Usta

Mirat'ın mahalle komşusu. Rahmetli kocasından kalan dul maaşıyla tek başına yaşayan, vicdanlı, merhametli, anaç bir kadın.

Nejat Aksal – Hakan Vanlı

Hülya'nın kocası. Alihan'ın şirketinin hukuk danışmanı. Babacan, saygılı, vicdanlı bir adam.

Ozan Öztuna – Çağlayan Doruk Ozanoglu

Deniz ve Alihan'ın oğlu. 6 yaşında, duygulu, sevimli bir çocuk. Annesine ve dedesine çok düşkün.

Hülya Aksal – Devin Özgür Çınar

Deniz'in çocukluktan bu yana -sözde- en yakın arkadaşı. Aslında Deniz, onun her zaman yerinde olmak istediği ama asla olamadığı, olamayacağını bildiği zıt kutbu.

Figen Yılmaz – Nazlı Pınar Kaya

Fikriye’nin kızı. Lüks hayata ve çevrelere imrenir. Kolay ve kısa yoldan o çevreden ve dar gelirli yaşamdan yırtma hevesinde.