Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı 10. yeni bölüm bu akşam ekranda. Yeni fragman yayında! Kalp Atışı 9. bölüm izle
Kalp Atışı 10. yeni bölüm bu akşam ekranda. Yeni fragman yayında! Kalp Atışı 9. bölüm izle
Show TV'nin sevilen dizilerinden Kalp Atışı bu akşam 10. bölümü ile ekranlara geliyor. Yen bölümde Eylül, hastaneyi dağıtan ve savaş alanına çeviren saldırgandan kendini sorumlu tutuyor. Saldırıda vurulan Bahar Hiçbir şey hissetmediğini söylüyor. Saldırganla Eylül arasında nasıl bir bağ var? Saldırgan Eylül'e ateş etti mi? Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...
Magazin 8 Eylül 2017 - 09:04

Saldırganın hastaneyi darmadağın edip birkaç kişiye ateş etmesi her şeyi karıştırıyor. Eylül olayların sebebi olarak kendini görse de Ali Asaf Eylül’ü teselli etmeye çalışıyor. Hastanenin geleceği tehlikede mi? Saldırgan kimleri vurdu? Hepsi Kalp Atışı’nın yeni bölümünde. İşte Kalp Atışı yeni bölümde olacaklar…

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

“Kalp Atışı”nın 9. bölümünde; Ali Asaf'ın Eylül için hazırladığı sürpriz gece beklenmedik bir şekilde son bulur. Hastanenin bahçesinde bulunan küçük kızın şok edici sırrı, Süleyman ve Ziyanur'un dinmeyen öfkeleri, Oğuz'un Eylül için girdiği savaştan vazgeçmeyişi… Bütün bunlar olurken sıradan gibi gözüken bir hırsızlığın ardından ortaya çıkan akıl almaz tehlike, tüm hastanenin üzerini kara bir bulut gibi kaplar. Birbirini tetikleyen olaylar, bunun bedelini ödeyen masum insanlar ve her şeyin ortasında bir çıkış yolu arayan Eylül! Tüm bunlara sebep olduğundan habersiz Eylül olanları durdurmak isterken, Ali Asaf başta olmak üzere birçok kişinin hayatı bu sefer pamuk ipliğine bağlıdır. Bakalım gelecek bölümde bu durumdan kimler etkilenecek?

kalp-atisi-10-ic

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kalbinden vurulan Bahar'ın korku içinde hiçbir şey hissetmediğini söylediği; Eylül'ün silahlı saldırganın hastaneyi savaş alanına çevirmesinden kendini sorumlu tuttuğu ve Ali Asaf'ın yine Eylül'ün en büyük destekçisi olduğu tanıtım çarpıcı sahneleriyle dikkat çekti.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.