Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı Ali Asaf ve Eylül’ün ilişkisinde büyük gerginlik!
Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı Ali Asaf ve Eylül’ün ilişkisinde büyük gerginlik!
Show Tv'nin sevilen dizisi Kalp Atışı'nda bu hafta ikili arasında ipler geriliyor. Bu gerginliğin sebebi ne? Sinan Bahar'ın intikamı için oyunlar planlarken bir sürprizle karşılaşıyor? Bu sürpriz ne? Eylül, Ziyanur’un yardımıyla büyükannesinin ölümü ile ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşıyor. Aynı bilgi Ali Asaf için bir çöküşü mü başlatacak? İşte yeni bölüme dair ayrıntılar
Magazin 25 Eylül 2017 - 09:33

Ali Asaf ve Eylül arasındaki dengeler gelen bi haberle bozuluyor. Eylül’ün arasının bozuk olduğu kardeşi Ali Asaf’ın yanında yer alıyor. Eylül bu duruma sinirleniyor. Kalp Atışı 12. bölümde neler olacak? Tüm yaşananlar belki de artık Eylül ve Ali Asaf arasındaki tüm dengeleri değişecek mi? İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

kalp-atisi-ic

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Kalp Atışı”nın 11. bölümünde; Eylül Sinan'dan duyduklarıyla büyük bir şok geçirir. İlk günden beri yaşadığı her şeyin gerçekliğini sorgularken, Ali Asaf ile arasına da büyük bir duvar örer. Ali Asaf bu soğukluğun nedenini anlamaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vaka ile karşı karşıya gelirler. Ali Asaf'ın bulduğu etkileyici çözüm herkes için bir mucize yaratmıştır. Tüm bunlar hastanede soluksuz bir heyecanla yaşanırken, ekibe yeni katılan doktor adayı da Eylül için büyük bir sürprizdir. Fatih'in Bahar'ın ölümüyle yaşadığı travma kimseye zarar vermeden engellenebilecek mi? Ali Asaf'ın Eylül'e her yakınlaşmak istediğinde aralarına giren engellere, bu sefer bir de Eylül'ün asla kabullenmediği kız kardeşi mi eklenecek? Tüm bu sorular cevabını ararken, Eylül'ün bir takım gerçeklerle yüzleşmesi de an meselesidir. Üstelik bu sefer Ali Asaf da ilişkilerine dair bazı cevaplar beklemektedir.

kalp-atisi-ic-2

YENİ BÖLÜME NELER OLACAK?

Fakat bu sefer Ali Asaf da farklıdır. Eylül karşısında bambaşka bir Ali Asaf bulur. Bu gerginlikte, Eylül'ün kız kardeşi İpek'in, Ali Asaf'ın yanında yer alması da Eylül'ü iyice kızdırır. İpek hastanedeki ilk gününde herkes için etkileyicidir. Sinan ise Bahar'ın intikamı için hamlelerini yaparken, hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşır. Eylül, Ziyanur'un yardımıyla büyükannesinin ölümü ile ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Fakat aynı bilgi Ali Asaf için ise büyük bir sonun başlangıcıdır. Tüm yaşananlar belki de artık Eylül ve Ali Asaf arasındaki tüm dengeleri değişecektir.

İŞTE 12. BÖLÜM FRAGMANI

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.