Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kalp Atışı 4. yeni bölümde neler olacak?
Kalp Atışı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kalp Atışı 4. yeni bölümde neler olacak?
Liseden hastane koridorlarına ulaşan bir aşkın hikayesinin anlatıldığı Kalp Atışı dizisinde yeni bölüme yağmur altında dans eden Ali Asaf ve Eylül’ün romantik anları damga vuracak gibi görünüyor. Nefeslerin tutulduğu 4. bölümde neler olacak? Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Kalp Atışı 4. bölümüne ait ayrıntılar...
Magazin 19 Temmuz 2017 - 13:25

Kalp Atışı 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cuma günlerinin romantizm dozu yüksek dizisi Kalp Atışı'nın yeni görüntülerinde Ali Asaf ve Eylül'ün dudak dudağa geldiği an dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? Mehmet'in ortaya çıkışı dengeleri nasıl değiştirecek?

EYLÜL VE ALİ ASAF YAKINLAŞMASI

Kalp Atışı yeni bölümünde Eylül'ün yaşadığı tehlikeli gece Ali Asaf'ı hayallerini gerçekleştirmek için hızlandırırken, Mehmet'in hastanede ansızın ortaya çıkışı ikisi için de büyük sürpriz olacaktır. Ali Asaf, o gece Oğuz'u Eylül'ü yeterince korumamakla suçlarken, Eylül ikisini de bu konuda yanlış düşündükleri konusunda uyarır. Bahar, istemeden babasının ve dedesinin kar amaçlı planlarını baltalarken, düşüncesiz tutumuyla da bir hasta yakını ile büyük bir problem yaşar.

Hastanede acile getirilen kadının , terk edilen bebeği başta Alp olmak üzere herkes için etkileyici ve üzücü bir hikayeye dönüşür. Aynı zamana denk gelen ve hastane için geleneksel sayılan “hamsi akını” ise, Karadenizli iki aile arasında yaşanan hem çatışmayı, hem de büyük aşkı gözler önüne serer. Bu aşk hikayesinin etkileyici sonu; Ali Asaf'ın artık daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını bir kez daha anlamasına sebep olur. “Hayat yaşamaya değer… Kimse bunun için geç kalmamalıdır…”