Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı dizisi 12. bölüm fragmanı! Ali Asaf için sonun başlangıcı mı?
Kalp Atışı dizisi 12. bölüm fragmanı! Ali Asaf için sonun başlangıcı mı?
Show Tv'nin sevilen dizisini Kalp Atışı Dizisi'nin 12. bölüm 2. fragmanı yayında. Ali Asaf Eylül'e içinde kalanları açık bir dille anlatıyor. Eylül, karşısında bambaşka bir Ali Asaf buluyor. Kalp Atışı'nın Kalp Atışı yeni bölümde neler olacak? Ali Asaf'tan Eylül'e: Senin oyuncağın değilim. Bu bölümünde Ali Asaf, Eylül’ün kardeşi İpek’le tanışıyor. 12. ve yeni bölümde Ali Asaf ve Eylül arasında önemli bir gerginlik yaşanıyor. Sır ölümdeki perde aralanıyor mu? Aşk her şeye rağmen galip çıkabilecek mi? İşte ayrıntılar...
Magazin 19 Eylül 2017 - 09:08

Kalp Atışı dizisinin 2. tanıtım yayında. Selim'in itirafı üzerine, Ali Asaf'ın da aynı korumacı tavrı Eylül'ün oldukça gerilmesine sebep olur. Fakat bu sefer Ali Asaf da farklıdır. Ali Asaf’ın elindeki bilgi sonun başlangıcı mı oluyor? Eylül karşısında bambaşka bir Ali Asaf bulur. Bu gerginlikte, Eylül'ün kız kardeşi İpek'in, Ali Asaf'ın yanında yer alması da Eylül'ü iyice kızdırır. İnsan bazen sevdiklerini feda eder. Ali Asaf kimi feda ediyor?  Ali Asaf’tan Eylül’e: Ben senin oyuncağın değilim! Kalp Atışı’nda yeni fragman nefesleri kesmeye yetti. Fatih Bahar’ın ölümünden kimleri sorumlu tuttu?

kalp-atisi-ic

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“Kalp Atışı”nın 11. bölümünde; Eylül Sinan'dan duyduklarıyla büyük bir şok geçirir. İlk günden beri yaşadığı her şeyin gerçekliğini sorgularken, Ali Asaf ile arasına da büyük bir duvar örer. Ali Asaf bu soğukluğun nedenini anlamaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vaka ile karşı karşıya gelirler. Ali Asaf'ın bulduğu etkileyici çözüm herkes için bir mucize yaratmıştır. Tüm bunlar hastanede soluksuz bir heyecanla yaşanırken, ekibe yeni katılan doktor adayı da Eylül için büyük bir sürprizdir. Fatih'in Bahar'ın ölümüyle yaşadığı travma kimseye zarar vermeden engellenebilecek mi? Ali Asaf'ın Eylül'e her yakınlaşmak istediğinde aralarına giren engellere, bu sefer bir de Eylül'ün asla kabullenmediği kız kardeşi mi eklenecek? Tüm bu sorular cevabını ararken, Eylül'ün bir takım gerçeklerle yüzleşmesi de an meselesidir. Üstelik bu sefer Ali Asaf da ilişkilerine dair bazı cevaplar beklemektedir.

KALP ATIŞI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kalp Atışı 12. Bölüm Fragmanı. Kalp Atışı'nın 12. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ali Asaf'ın, Eylül'ün kardeşi İpek'le tanıştığı, Fatih'in Ali Asaf ve Oğuz'u, Bahar'ı öldürmekle suçladığı; Eylül'ün Ali Asaf'la karşı karşıya geldiği, Ali Asaf'ın Eylül'e “kusura bakma ama ben senin oyuncağın değilim Eylül!” dediği sahnelerde nefesler tutuldu.

İŞTE YENİ 12. BÖLÜM FRAGMANI

 


 

Son güncelleme: 09:00 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.