Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kalp Atışı’ yeni bölümde büyük teklif! Ali Asaf, Eylül’e…
‘Kalp Atışı’ yeni bölümde büyük teklif! Ali Asaf, Eylül’e…
Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'ın başrolleri paylaştığı Kalp Atışı bu akşam Show Tv'de... Eylül'ün başından geçen tehlike Ali Asaf'ın hayallerini gerçekleştirebilmesi yolunda cesaretlendiriyor. Aniden ortaya çıkan Mehmet her ikisine de büyük sürpriz oluyor. Yeni yayınlanan fragmanla birlikte heyecan dozu iyice arttı. Cuma akşamlarının yeni dizisi Kalp Atışı'nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Ali Asaf ve Eylül'e evlenme teklif ediyor. Mehmetin ortaya çıkışı soru işaretlerini de beraberinde getiriyor.
Magazin 27 Temmuz 2017 - 08:07

Kalp Atışı'nın bu akşam yayınlanacak yeni, bölümü için geri sayım başladı. Lise yıllarında başlayan ve aktararak diziseverlerin dikkatini çeken Kalp Atışı 5. bölümünde Ali Asaf ve Eylül büyük karar aşamasına geliyor. Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın baş rollerde olduğu dizinin son bölümünde neler oluyor? Peki yeni bölümde bunların dışında neler olacak? İşte Kalp Atışı 5. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

KALP ATIŞI’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Eylül çok büyük bir tehlike atlatır. Girdiği kavgada saldırgan yaralanır. Acil müdahale eden Eylül, saldırganın hayatını kurtarır. Eylül’ü yerde kanlar içinde gören Ali Asaf Oğuz’a saldırır. Onu Eylül’ü koruyamamakla suçlar. Ali Asaf sevdiği birini daha kaybetme korkusuyla bazı kararlar alır. Artık Eylül’ü bırakmayacaktır. Mehmet hastanenin önünde yaralı birine yardım eder. Ve yıllar sonra bir anda terk ettiği Eylül’le tekrar karşılaşır. Eylül bu duruma ne kadar şaşırsa da dışarda yeni doğmuş bir bebeği bulmalıydı. Eylül yeni doğmuş bebeği bir çantanın içinde çöp tenekesinin yanında bulur. O anda müdahele eden Eylül bebeğin hayatını kurtarır. Eylül bir mucize daha gerçekleştirir. Dükkana gelen Mehmet’i, Eylül’le karşılaştırmak isteyen Esma’nın hayaller yıkılır. Esma’nın bilmediği Eylül ve Mehmet çoktan karşılaşmıştır. Oğuz bu saldırgan olayında Eylül’ü koruyamadığı için kendini güçsüz, işe yaramaz hisseder. Eylül, Oğuz’un bu durumunu anlar. Kendisinin kötü hissetmemesini söyle. Çünkü Eylül, yıllar boyunca kendini korumak için dövüşmüştür.

ALİ ASAF EYLÜL’E EVLENME TEKLİF EDİYOR!

Yıllar önce Mehmet’in bir anda ortadan kaybolması Eylül’ü derinden üzmüştür. Şimdi ise yıllar sonra Mehmet’i karşısında gören Eylül tek bir şeyi merak eder. Mehmet neden gitmiştir. Bu sorusunun cevabını şimdilik Mehmet’ten alamasa da Eylül nedenini öğrenecek zamanla öğrenebilir. Sevdiği adamın ameliyata girip, iyi bir şekilde çıktığını görmek isteyen Fadime Teyze’nin kalbi bir anda durur. Eylül çok sevdiği Fadime Teyze’yi kurtarmak için elinden geleni yapar. Ancak maalesef kurtaramaz. Eylül, Fadime Teyze ile özel bir bağ kurmuştu. Onu babaannesine benzetmişti. Fadime Teyze’nin ölümüyle Eylül bir kez daha yıkılır. Yıllarca Ali Asaf’tan kaçan Eylül şimdi kendisine uzanan Ali Asaf’ın elini sonunda çekinerekte olsa tutar. Eylül’le Ali Asaf herkesten ve her şeyden azade kalplerinin sesini dinler.

İki aşık aşka teslim olmuştur.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kalp Atışı’nın 5. Bölümünde, Eylül Ali Asaf ile parkta yaşadığı romantik anın şokunu bir süre üzerinden atamaz. Annesinden kalan kötü anılar, Eylül'ün Ali Asaf'a karşı duygularını frenlemektedir. Ziyanur'un yaralanmasının ardından, onu vuran Serdar'ın da aynı hastaneye getirilmesi kötü bir sürpriz olur. Yaralılara Ali Asaf ve Selim acilde ilk müdahaleyi yaparken, oldukça zor anlar yaşanır. Tüm bu kaosun ardından, Bahar'ın başına gelen korkunç olay herkes için şok etkisi yaratır. Serdar ve Eylül'ün varlığı Sinan ve Süleyman cephesi için büyük bir tehdit iken, ikisinden de kurtulmanın yollarını aramaktadırlar. Mehmet'in beklenmedik ortaya çıkışından rahatsızlık duyan ve bir kez daha ailesini kaybetme korkusu yaşayan Ali Asaf artık kararını vermiştir. Eylül'ü büyük bir sürpriz beklemektedir.

KALP ATIŞI ÖZET

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül (Öykü Karayel)'ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan)'dur. Hikayenin başladığı yer Ege'de bir kasabanın lisesi… İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul'un en iyi hastanesinin çatısıdır!

“KEŞKE SANA YOL GÖSTERECEK BİR ÖĞRETMENİN OLSA”

Genç beyin cerrahı Eylül; hastane acilini basan bir grup zorbaya iyi bir dayak çekerken bize de yıllar önce başlayan hikayesini anlatır. Defalarca okul değiştirmiş, öğretmenlerin uğraşmak istemediği, asi bir genç kızdır o. Babası son kovulduğu okuldan onu alıp, canını acıtana kadar dövdüğünde dahi tek göz yaşı dökmez. Oysa ki o gün tüm hayatı değişecek, ona evini açan, Marmaris'te ufak bir pansiyon işleten babaannesinin duası bir mucizeyi getirecektir. “Keşke sana yol gösterecek iyi bir öğretmenin olsa” Olur da! Ali Asaf Denizoğlu , başarılı bir doktorken İstanbul'dan taşradaki bir okula öğretmen olarak neden geldiği bilinmez. Oysa o insanların hayatına bir kez dokunup her şeyi değiştirecek olağanüstü bir insandır. Bu yeteneği Eylül'ü de uçurumun kenarından kurtarıp, başarılı bir cerrah yapacaktır. Ancak Eylül'le arasındaki o özel duygunun çok geç farkına varır ve gitmesine izin verir. İki aşık -evet ne kadar inkar etse de Eylül de aşık olmuştur Ali Asaf'a- ayrılmış ve yıllar sonra iki doktor olarak tekrar karşılaşacaklardır. Hayata yenik başlayan, öfkesi dışında hiçbir şeyi olmayan bir kızın bir cerrah olarak hayata meydan okuma hikayesidir bu. Aynı zamanda ona bu cesareti verecek olan bir erkeğin! Elini tutan ve başarabilirsin diyen bir yol göstericinin. Hepimizin tüm kalbimizle hayatımızda olmasını istediğimiz o kişi Eylül gibi bizim de hayata olan umutlarımızı hep ayakta tutacaktır. Elbette aşkla beraber…

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor. Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.

OYUNCU KADROSU – KİM KİMDİR?

Gökhan Alkan
Ali Asaf Denizoğlu

Öykü Karayel
Eylül Erdem

Ege Kökenli
Bahar Tunç

Ali Burak Ceylan
Oğuz Dağçakrak

Hakan Gerçek
Doktor Sinan Tunç

Fatih Dönmez
Doktor Selim Can

Barış Aytaç
Fatih Yılmaz

Burcu Türünz
Esma Sancak

Başar Doğusoy
Samet Tok

Selahattin Paşalı
Alp Sungur

Son güncelleme: 07:49 - 28.07.2017