Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalp Atışı yeni bölümü ile heyecanlandırdı Ali Asaf ve Eylül arasında neler oluyor?
Kalp Atışı yeni bölümü ile heyecanlandırdı Ali Asaf ve Eylül arasında neler oluyor?
Yeni yayınlanan fragmanla birlikte heyecan dozu iyice arttı. Cuma akşamlarının yeni dizisi Kalp Atışı'nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Ali Asaf ve Eylül arasındaki çekim her geçen gün yükseliyor. Ali Asaf, o gece Oğuz’u Eylül’ü yeterince korumamakla suçlarken, Eylül ikisini de bu konuda yanlış düşündükleri konusunda uyarıyor. İşte dizinin yeni bölümüne ait detaylar...
Magazin 21 Temmuz 2017 - 08:12

Kalp Atışı'nın bu akşam yayınlanacak yeni, bölümü için geri sayım başladı. Lise yıllarında başlayan ve aktararak diziseverlerin dikkatini çeken Kalp Atışı 4. bölümünde Ali Asaf ve Eylül aralarındaki çekime karşı koyamıyorlar.Hastanede acile getirilen kadının, terk edilen bebeği başta Alp olmak üzere herkes için etkileyici ve üzücü bir hikayeye dönüşür. Peki yeni bölümde başka neler olacak? İşte Kalp Atışı 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bahar, istemeden babasının ve dedesinin kar amaçlı planlarını baltalarken, düşüncesiz tutumuyla da bir hasta yakını ile büyük bir problem yaşar. Hastanede acile getirilen kadının , terk edilen bebeği başta Alp olmak üzere herkes için etkileyici ve üzücü bir hikayeye dönüşür. Aynı zamana denk gelen ve hastane için geleneksel sayılan “hamsi akını” ise, Karadenizli iki aile arasında yaşanan hem çatışmayı, hem de büyük aşkı gözler önüne serer. Bu aşk hikayesinin etkileyici sonu; Ali Asaf'ın artık daha fazla kaybedecek zamanı olmadığını bir kez daha anlamasına sebep olur.

“Hayat yaşamaya değer… Kimse bunun için geç kalmamalıdır…”

KALP ATIŞI’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Eylül yıllar sonra Ali Asaf ile karşı karşıyadır. Yıllardır kaçmış olduğu duygularıyla tekrardan buluşurken, hastanede asıl olma nedenini de asla unutmayacaktır; büyükannesi için adaleti sağlamak. Eylül, Gülayşe'nin ameliyatını gerçekleştiren Doktor Sinan Tunç ve Ali Asaf'a saplantılı aşık kızı Bahar ile aynı hastanedir. Eylül'e karşı lisedeki nefreti devam eden Bahar, artık çok daha tehlikelidir. Eylül vakalarda gösterdiği sıra dışı ve etkileyici müdahalelerle tüm hastaneyi kendisine hayran bırakırken, onu yıllardır koruyup kollayan, Ali Asaf'ın can dostu Doktor Selim ve hastanenin başarılı cerrahı Oğuz'u da aynı şekilde etkileyecektir. Fakat bu sefer Ali Asaf'ın hiçbir engele takılma ve Eylül'ü kaçırmaya niyeti yoktur. Çözümlenmemiş geçmiş, yıllar sonra ikisinin de karşısında durmaktadır.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği Kalp Atışı dizisinde;

DİZİ HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan ve Erdem Kaynarca eşlik ediyor.

Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor.

Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor.