Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalpler Milli Takım için attı
Kalpler Milli Takım için attı
Milli Takım'ın da katıldığı Euro 2016 heyecanı dün yapılan Hırvatistan maçı ile başladı. Uluslararası anlamda futbol başarısına aç bir toplum olarak böylesi bir maçı yerinde izlemek için çok sayıda isim Fransa'ya uçarken, bazı ünlü isimler de maçı aile saadeti içinde izlemeyi tercih etti. İşte dünkü maçtan sosyal medyaya yansıyanlar.
Magazin 13 Haziran 2016 - 09:29

Galatasaray TV’de program sunan ve bir dönem Arda Turan’la birlikte yaşadığı aşkla adını duyuran sunucu Nazlı Öztürk de Hırvatistan – Türkiye maçını izlemeye giden isimler arasındaydı.

nazli-ozturk-ic-8

Sosyal medya hesabından maç günüyle ilgili paylaşımlarda bulunan Öztürk, bir ikilinin formalarına yazdırdığı ‘Ata’ ve ‘Türk’ isimlerine atıfta bulunarak, “Başarılar Türkiye’m #Türkiye #Hırvatistan #canımAtam” notunu düşmüş.

nazli-ozturk

Ezgi Mola da maçı yerinde izlemek için Fransa’ya giden isimlerden oldu. Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Ezgi Mola, Hırvatistan maçının yapıldığı stadda boynuna Milli Takım forması bağlı bir fotoğrafını “Başarılar Türkiye” notuyla paylaşmış. Fotoğraf 80 binin üzerinde beğeni almış.
ezgi-mola-ic

Derya Balta, Euro 2016’da ter dökecek eşi Hakan Balta’ya desteğini, birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını paylaşarak ve yanına da “Doymadım sevmelere seni ben. Allah yar ve yardımcınız olsun” notunu yazarak göstermiş.

derya-balta

Buse Terim de kalabalık bir kadroyla birlikte gidilen Fransa ekibinin içinde yer aldı. Babasına destek vermek üzere Fransa’ya uçan Terim maç öncesi Türkiye kafilesi ile çekilmiş keyifli bir kareye de yer vermiş. Bu geniş ve keyifli fotoğraf karesinde başta tüm Terim ailesi olmak üzere; Fulya Terim, Merve Terim Çetin, Buse Terim, Volkan Bahçekapılı, Kerem Tunçeri, Oğulcan Engin gibi isimler yer alıyor. Terim bu fotoğrafı, “Allahım sen bize yardım et” notuyla paylaşmış.

buse-terim-ic

Tugay Kerimoğlu milli heyecanı ailesiyle birlikte yaşamayı tercih etmiş. Oğlu Berke ve eşi Etkin Kerimoğlu dışında DJ Mert Levent de aynı karede yer alıyor.

tugay-kerimoglu-ic