Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D Canlı izle: Arka Sokaklar yeni bölüm izle – 1 Temmuz Cuma Kanal D yayın akışı
Kanal D Canlı izle: Arka Sokaklar yeni bölüm izle – 1 Temmuz Cuma Kanal D yayın akışı
Kanal D yayın akışı haberimizde. 1 Temmuz Cuma Kanal D'de hangi programlar, diziler yer alacak? Kanal D yayın akışında bugün 12:45'te Kısmetse Olur'un yeni bölümü ekranlara gelecek. Saat 20:00'ı gösterdiğinde ise Arka Sokaklar adlı sevilen dizi başlayacak. Kanal D canlı yayını ile programları haberimizden izleyebilirsiniz. İşte 1 Temmuz Cuma Kanal D yayın akışı...
Magazin 1 Temmuz 2016 - 08:27

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 1 Temmuz Cuma günü Kanal D’de hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Bu akşam saat 12:45'de Kısmetse Olur adlı evlendirme programı yer alıyor. Kısmetse Olur'da gergin anlar devam edecek. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programı izleyebilirsiniz. 1 Temmuz Cuma gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı İzle

KANAL D YAYIN AKIŞI 1 Temmuz Cuma

05.30 Geniş Aile
07.00 Akasya Durağı
09.15 Renkli Sayfalar
12.15 Sahrap’la İftar Sofrası
12.45 Kısmetse Olur
16.30 Arka Sokaklar
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Arka Sokaklar
00.15 Hedefe Kilitlen
01.45 Sahur Sohbetleri
03.45 Galip Derviş

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM

Rıza baba hastaneye getirilir ve acil ameliyata alınır. Reşat Hoca'nın gelişi beklenmeden ameliyata başlanır. Suat kısa süre önce hayat arkadaşını kaybedebilecek olmanın acısını en iyi bilen kişi olarak Ayla ve Pınar'a büyük destek olur. Nazike Rıza'ların evinde kalıp çocuklara bakar, Pınar Suat ile birlikte hemen hastaneye gider. Rıza'nın vurulduğu marketin güvenlik kamerası kayıtları ekibin eline ulaşır. Kamera kayıtlarında Deniz'i gören ekip şaşkına döner. Azmi haberlerden Rıza'nın vurulduğunu ve komada olduğunu öğrenir. Azmi, Erdal, Sado ve Maksut'u koruması altına almıştır. Azmi artık düşmüş vaziyettedir. Eski gücü kalmaz.

Uydu telefonu üzerinden kamptaki örgüt başı, Azmi ile görüşür. Azmi artık köşeye sıkışmış çok fazla kaçabilecek yeri kalmamıştır. Örgüt Azmi'nin yeni görevini verir. Başarırsa hayatta kalacaktır. Başaramazsa belki de bunu canı ile ödeyecektir.Mit'çi Faruk, Azmi meselesi ile ilgili Arif'i bilgilendirir. Ekip ciddi tehdit altındadır. Rıza'nın durumu fazlasıyla kritiktir. Azmi kapana sıkışmıştır. Rıza'yı ve ekibini ortadan kaldırması gerekmektedir. Artık atılacak elinde son kurşunu vardır. Oğlu Erdal. Erdal elinde güya para dolu bir valiz ile ekibin olduğu hastaneye gönderilir.

Erdal, Selin'i görecek olmanın mutluluğu ile hastaneden içeriye girer. İlk önce durumu Selin fark eder. Verdiği tepki ile ekiptekilerde şaşkınlıkları içerisinde atağa geçerler. Bu sırada Erdal'ın bile haberinin olmadığı valizin içerisindeki bomba uzaktan kumanda ile hastane içerisinde ekibin ve ailelerinin olduğu yerde patlar.