Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D Canlı izle: Ben Bilmem Eşim Bilir Final izle – 15 Temmuz Cuma Kanal D yayın akışı
Kanal D Canlı izle: Ben Bilmem Eşim Bilir Final izle – 15 Temmuz Cuma Kanal D yayın akışı
Kanal D yayın akışı ile 15 Temmuz Cuma günü Kanal D'de neler var, hangi dizi yayınlanacak öğren ve sevdiğin programı, diziyi kaçırma. Kanal D canlı izle! Bu akşam Kanal D'de Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali ekrana gelecek.
Magazin 15 Temmuz 2016 - 09:03

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 15 Temmuz Cuma günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Kanal D'de hangi programlar var? Bu akşam Kanal D'de 20.00'de Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali ekrana gelecek. Ardından Burada Mısın? adlı yabancı film izlenebilir. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz. 15 Temmuz Cuma gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

KANAL D CANLI İZLE

KANAL D YAYIN AKIŞI 15 TEMMUZ CUMA

06.00 Kalbim Ege’de Kaldı
08.00 Doktorum
09.45 Magazin D
13.00 Hayat Şarkısı
15.45 Ben Bilmem Eşim Bilir
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali
23.30 Burada Mısın?
01.30 Kanıt: Ateş Üstünde
02.45 Ben Bilmem Eşim Bilir
05.15 Kobra Takibi

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR HAFTANIN FİNALİ

Kanal D'nin, sunuculuğunu Ufuk Özkan'ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali'nde; hafta içi oyunları ve elemeler sonucunda belirlenen dört çift büyük ödül için mücadele edecek.

Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Finali'nin ilk oyunu “Kıvır Kıvır” olacak. Beylerin performansı, hanımları bir hayli şaşırtacak. İkinci oyun “Aşkın Gözü Kördür”de beyler gözleri kapalı bir şekilde eşlerinin tarifleri ile parkuru tamamlamaya çalışacaklar. Eşlerinin tarifinden memnun kalmayan beyler, hanımlar ile gergin anlar yaşayacak. Beylerin korkulu rüyası “Bu da Size Topuk Olsun” her zaman ki heyecanını tekrar yaşatacak. Ben Bilmem Eşim Bilir'in yakan oyunu “Acı Biber” hanımları fena korkutacak. Beylerin iddialarını yükseltmesi bayanların gerilmesine neden olacak. Final etabında “Ters Kadeh” oyunu oynanacak ve 10 puanı kazanan çift, son model otomobilin de sahibi olacak.