Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D Canlı izle: Hayat Şarkısı sezon finali izle – 28 Haziran Salı Kanal D yayın akışı
Kanal D Canlı izle: Hayat Şarkısı sezon finali izle – 28 Haziran Salı Kanal D yayın akışı
Kanal D yayın akışı haberimizde. 28 Haziran Salı Kanal D'de hangi programlar, diziler yer alacak? Kanal D yayın akışında bugün 12:45'te Kısmetse Olur'un yeni bölümü ekranlara gelecek. Kanal D canlı yayını ile programları haberimizden izleyebilirsiniz. İşte 28 Haziran Salı Kanal D yayın akışı...
Magazin 28 Haziran 2016 - 08:55

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 28 Haziran Salı günü Kanal D'de hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Bu akşam saat 12:45’de Kısmetse Olur adlı evlendirme programı yer alıyor. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programı izleyebilirsiniz. 28 Haziran Salı gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı İzle

KANAL D YAYIN AKIŞI 28 Haziran Salı

05.30 Geniş Aile
07.00 Akasya Durağı
09.15 Renkli Sayfalar
12.15 Sahrap’la İftar Sofrası
12.45 Kısmetse Olur
16.30 Arka Sokaklar
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Hayat Şarkısı
00.15 Burada Laf Çok
02.00 Sahur Sohbetleri
03.45 Galip Derviş

HAYAT ŞARKISI SEZON FİNALİ

Cem ve Zeynep'in planı devreye girmiş Mahir'in annesi Emine kaçırılmıştır. Mahir, anne dediği Emine'yi kurtarabilmek için Hülya'nın sırlarını tek tek açıklamak zorundadır. Hasta olan Emine'yi kurtarmak için süre kısıtlıdır. Hülya artık bu savaşta tek başınadır.

Aylin, Kerim ile karşılıklı görüşmek ve Kerim'in okuldan atılmasına sebep olan olayların gerçek yüzünü anlatmak için İstanbul'a gelir. Kerim bu görüşmenin tüm ailenin huzurunda yapılmasına karar vermiştir, Aylin'i eve çağırır.

Filiz ve Nurgül, Bayram'a Mehmet hakkındaki sırları anlatmak, Mehmet'in annesinin Filiz olduğunu açıklamak için Bayram ile buluşur. Hülya her yönden sıkışmıştır ve bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.