Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D Canlı izle: Hayatımın Aşkı izle – 17 Temmuz Pazar Kanal D yayın akışı
Kanal D Canlı izle: Hayatımın Aşkı izle – 17 Temmuz Pazar Kanal D yayın akışı
Kanal D yayın akışı ile 17 Temmuz Pazar günü Kanal D'de neler var, hangi dizi yayınlanacak öğren ve sevdiğin programı, diziyi kaçırma. Kanal D canlı izle! Bu akşam Kanal D'de Hayatımın Aşkı dizisi ekrana gelecek.
Magazin 17 Temmuz 2016 - 09:19

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 17 Temmuz Pazar günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Kanal D’de hangi programlar var? Bu akşam Kanal D’de 20.00’de Hayatımın Aşkı ekrana gelecek. Ardından Sakın Göz Kırpma adlı yabancı film izlenebilir. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz. 17 Temmuz Pazar gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

KANAL D CANLI İZLE

KANAL D YAYIN AKIŞI 17 TEMMUZ PAZAR

06.45 Çürük Ali
08.45 Macera Avcıları Afrika’da
10.30 Evim Şahane
12.15 Asteriks Olimpiyat Oyunlarında
14.30 Arka Sokaklar
16.30 Kanıt: Ateş Üstünde
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Hayatımın Aşkı
23.30 Sakın Göz Kırpma
01.30 Sakın Göz Kırpma
03.15 5N1K
04.00 Galip Derviş

HAYATIMIN AŞKI SON BÖLÜM

Demir'in “balo gecesine katılıp ilk dansı biz yapacağız” demesi üzerine Gökçe'yi heyecan basar. Bir yandan bunun gerginliğini yaşarken, diğer yandan harıl harıl vals öğrenmeye çalışır. Olanları izleyen Ayça'nın da balo gecesi için farklı planları vardır.

Ünlü moda tasarımcısı Azize Hanım, yeni koleksiyonunun tanıtımı için Demir ile anlaşır. Defile organize edilecektir ve organizasyondan Gökçe sorumludur. Gökçe sorumluluğun altından, ailesinin de yardımıyla kalkmayı başarır. Bu sırada babasının yazdığı bir mektubu tesadüf eseri okuyan Demir gözlerine inanamaz. Kaan ve Duru'nun nefret ilişkisi farklı bir boyuta ulaşır. İkili arasında yakınlaşma başlar.

Konserde yaşananlardan dolayı Sema ve Yonca'nın, Bartu'ya olan soğukluğu devam eder. Bartu ise kendini affettirme derdindedir. Rezzan, resminin sergide satılması üzerine çok mutlu olur. Ancak, gerçek kısa sürede ortaya çıkar.