Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D Canlı izle: Kanıt: Ateş Üstünde izle – 12 Temmuz Salı Kanal D yayın akışı
Kanal D Canlı izle: Kanıt: Ateş Üstünde izle – 12 Temmuz Salı Kanal D yayın akışı
Kanal D yayın akışı ile 12 Temmuz Salı günü Kanal D'de neler var, hangi dizi oynuyor öğren ve sevdiğin programı, diziyi kaçırma. Kanal D canlı izle! Bu akşam Kanal D'de Kanıt: Ateş Üstünde ekrana gelecek.
Magazin 12 Temmuz 2016 - 08:33

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 12 Temmuz Salı günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Kanal D’de hangi programlar var? Bu akşam Kanal D’de 20.00’de Harry Potter Yadigarları: Bölüm 1 ekrana gelecek. Ardından Felekten Bir Gece adlı yabancı film izlenebilir. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz. 12 Temmuz Salı gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

KANAL D YAYIN AKIŞI 12 TEMMUZ SALI

06.00 Kalbim Ege’de Kaldı
08.00 Doktorum
09.45 Magazin D
13.00 Hayat Şarkısı
15.45 Ben Bilmem Eşim Bilir
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Kanıt: Ateş Üstünde
21.45 Kanıt: Ateş Üstünde
23.45 Süper 8 SÜPER 8 TEKRAR
02.45 Ben Bilmem Eşim Bilir
05.15 Kobra Takibi

KANIT: ATEŞ ÜSTÜNDE KONUSU VE HİKAYESİ

Kaan ve Rüzgar yetimhanede büyüyen iki kardeştir. Geçmişte yaşanan büyük aile dramı ve trajik kaçış hikayesinin sonunda iki kardeş yetimhaneye bırakılır. Kaan beş, Rüzgar iki yaşındayken hayatları tamamen yön değiştirmiş ve birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmamıştır. Ancak onlar, aralarındaki sevgiden sımsıcak bir hikaye yaratır; anne-babasız büyümenin zorluklarından sıyrılıp kendilerine bir yön çizerler. Kaan polis olur, Rüzgar ise cinayet hikâyelerini kaleme alan yazar. Biri cinayet bürosunda gerçek katillerin peşine düşerken, diğeri romanlarında hayali karakterlerine cinayet işletip, polisçilik oynar. Ancak Kaan ve Rüzgar'ın dünyası, Ömer'in ortaya çıkışıyla yerle bir olacaktır. Bir zamanlar çocukken arkadaş olan Kaan ve Ömer artık düşmandır. Ve onların düşmanlığının tam ortasında Rüzgar durmaktadır. İkisinin de derdi kardeşidir ve bu, sevgi kadar intikamın da yolunu açacaktır.

Tüm bunlar olurken hayat durmaz elbet. Karakterilerin yanı sıra cinayet masasının sürekli çözmek zorunda olduğu vakalar hiç bilinmeyen insanların hayatını gözler önüne serer. Genç yaşına rağmen birçok cinayeti zekası ve önsezileri ile aydınlatan Baş komiser Kaan, aralarında Tolga, Melis, Arif, Kevser ve Naz'ın yer aldığı çok başarılı bir ekiple çalışmaktadır. Amerika'da eğitim alıp sonradan bu ekibe dahil olan Asya'nın gelişi Kaan'ın tüm çalışma düzenini bozar. Kaan ve Asya, hem kişilik hem de çalışma biçimi olarak taban tabana zıttır. Kaan ile Asya arasında hiç bitmeyecek gibi duran bu didişme aslında gittikçe büyüyecek olan bir aşkın da habercisidir.