Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D Canlı izle: Kısmetse Olur yeni bölüm izle – 29 Haziran Çarşamba Kanal D yayın akışı
Kanal D Canlı izle: Kısmetse Olur yeni bölüm izle – 29 Haziran Çarşamba Kanal D yayın akışı
Kanal D yayın akışı haberimizde. 29 Haziran Çarşamba Kanal D'de hangi programlar, diziler yer alacak? Kanal D yayın akışında bugün 12:45'te Kısmetse Olur'un yeni bölümü ekranlara gelecek. Kanal D canlı yayını ile programları haberimizden izleyebilirsiniz. İşte 29 Haziran Çarşamba Kanal D yayın akışı...
Magazin 29 Haziran 2016 - 08:47

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 29 Haziran Çarşamba günü Kanal D’de hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Bu akşam saat 12:45'de Kısmetse Olur adlı evlendirme programı yer alıyor. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programı izleyebilirsiniz. 29 Haziran Çarşamba gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı İzle

KANAL D YAYIN AKIŞI 29 Haziran Çarşamba

05.30 Geniş Aile
07.00 Akasya Durağı
09.15 Renkli Sayfalar
12.15 Sahrap’la İftar Sofrası
12.45 Kısmetse Olur
16.30 Arka Sokaklar
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Pasifik Savaşı
22.30 Ölümcül Takip
00.15 Burada Laf Çok
02.00 Sahur Sohbetleri
03.45 Galip Derviş

KISMETSE OLUR’DA NELER OLUYOR?

Ceyda Kırıcı ismi Kanal D'nin heyecan ve strateji dolu evlilik yarışma programı Kısmetse Olur'da öne çıkan isimlerdendi. Programın 214. bölümünde yani bugün ekranlara gelecek olan bölümde, Kısmetse Olur'da gelin ve damat adaylarını şok eden bir durum gerçekleşiyor.

CEYDA KIRICI DİSKALİFİYE OLDU

Geçen günlerde yarışmanın yapım sorumlusu Yasemin Öztürk'le kavga ettiği ileri sürülen Ceyda Kırıcı'nın evden kovulduğu iddia edilmişti. Yeni bölümde bu olayı destekleyen bir gelişme yaşanıyor ve Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur evinden diskalifiye ediliyor.

 

BATUHAN NUR KAVGASI

Damatlar evinde konuşma yapan Batuhan, Nur'dan 3 – 5 güne ayrılacağını söylüyor. Damat adayları ise buna anlam veremiyor. Fakat Nur'un da ortak konuşma esnasında kendisinden ayrılmayı kafasından geçirdiğini gören Batuhan “Bu kadar kolay mı, sen neden hep bitişini konuşuyorsun?” diyerek tepki gösteriyor. İkili bu diyalogların ardından daha da gerilerek birbirlerine seslerini yükseltiyor.