Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D izle (canlı): Tatlı İntikam 28. yeni bölüm izle – 29 Ekim Cumartesi Kanal D yayın akışı
Kanal D izle (canlı): Tatlı İntikam 28. yeni bölüm izle – 29 Ekim Cumartesi Kanal D yayın akışı
29 Ekim Cumartesi günü Kanal D'de neler var? Bugün Kanal D'nin yayın akışında Tatlı İntikam adlı dizinin 28. yeni bölümü ekranlara gelecek. Pelin ile Sinan arasındaki kıskançlık krizi tatlıya bağlanacak mı? İşte 29 Ekim Cumartesi Kanal D yayın akışı ve Kanal D canlı yayın bağlantısı... Tıkla Kanal D izle...
Magazin 29 Ekim 2016 - 08:45

Bu akşam yani 29 Ekim Cumartesi günü Kanal D’nin yayın akışında bu akşam Tatlı İntikam 28. yeni bölümü ekranlara gelecek. Tatlı İntikam dizisi yeni bölümüyle ilgili detaylara haberimizin devamından öğrenebilirsiniz. Peki bugün Kanal D’de başka hangi programlar, hangi diziler vb. var. Kanal D’de hangi programlar var? Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz. 29 Ekim Cumartesi gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı Yayın İzle

KANAL D YAYIN AKIŞI 29 Ekim Cumartesi

06.00    Kanal D Çocuk Kulübü
07.15    Akasya Durağı
09.10    Cem Seymen Tayvan’da
09.30    Magazin D
12.45    Babam ve Ailesi
15.30    Vatanım Sensin
18.45    Ana Haber Bülteni
20.00    Tatlı İntikam
00.15    Kısmetse Olur
02.15    Vatanım Sensin
05.30    Galip Derviş

TATLI İNTİKAM 28. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Pelin, Sinan'ın bir kızla öpüştüğünü görünce alt üst olur. Belli etmek istemese de kıskanır. Sinan'ın açıklamasını dinlemez bile, kendisini gerçekten unuttuğunu düşünür. Diğer yandan, bir takım karanlık adamlar Filiya'nın etrafında dolaşmaya başlar. Pelin, son derece tedirgin olur.

Sinan, Pelin'le arasına daha fazla engel girmesine müsaade edecek mi? Sinan ise, uzun zamandır görmediği gizli dostuyla tekrar bir araya gelir. Barış da boş durmaz. Sinan'ın bulaştığı kötü bir şeyler olduğundan emindir. Onları ortaya çıkartmak için var gücüyle uğraşır. Peki Sinan, Barış'ın bir şeyler karıştırdığını anlayınca ne yapacak? Pelin ile Sinan arasında, Duygu ile olan öpüşme krizi nasıl sonuçlanacak?