Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D yayın akışı 14 Ekim: Arka Sokaklar yeni bölüm izle – KANAL D CANLI İZLE
Kanal D yayın akışı 14 Ekim: Arka Sokaklar yeni bölüm izle – KANAL D CANLI İZLE
Hafta içi her öğlen olduğu gibi bugün de saatler öğlen 12:30'u gösterdiğinde Kısmetse Olur Ekrana gelecek. Sevilen evlendirme programından sonra ise Ben Bilmem Eşim Bilir izleyiciyle buluşacak. Akşam saatlerinde ise fenomen dizi Arka Sokaklar var...
Magazin 14 Ekim 2016 - 09:04

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 14 Ekim günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Saat 12:30'da Kısmetse Olur adlı evlendirme programının yeni bölümü ekrana gelecek, ardından saatler akşam 20:00'ı gösterdiğinde yıllardır devam eden ve fenomenleşen polisiye dizisi Arka Sokaklar ekrana gelecek. Rıza Baba ve ailesi büyük tehlikede! Arka Sokaklar 412. Bölümde neler olacak? 14 Ekim Salı gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı Yayın İzle

KANAL D 14 EKİM YAYIN AKIŞI

05.30 Geniş Aile
06.45 İrfan Değirmenci ile Günaydın
09.30 Renkli Sayfalar
12.30 Kısmetse Olur
16.15 Ben Bilmem Eşim Bilir
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Arka Sokaklar
23.30 Seni Uzaktan Sevmek
01.30 Dehşetin Gözleri-2
03.30 Galip Derviş

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Rıza Soylu ve ailesi, Albay Yüksel tarafından tehdit edilmiş ve çok ciddi tehlikededir. Bu sırada, eş zamanlı olarak uyuşturucu bağımlısı Gamze'nin yüksek dozdan ölümü sonrasında Oktay nezarete alınır. Bu sırada, güvenlik kamerası kayıtlarından Tunç'un da o eve gelişi görülmüş Mesut'a bilgisi verilmiştir. Mesut, çıldırmış durumda Tunç'u bulmaya çalışır. Rıza, tehdit durumunu Arif'e haber verir. Rızaların evi koruma altına alınır. Rıza, Ali'yi alıp çıkar. Durumu Ali'ye anlatır, eve gidip Pınar ve Ayla'ya konu ile ilgili bilgi verip korkmamalarını sağlamak isterler. Necla ve Kerim evde eşyaları toparlarken eve bir büfenin çırağı gelir. “Siparişiniz” diye Necla'nın eline tutuşturup gider. Kadın, biz sipariş falan vermedik demeye çalışsa da, çırak adres doğru ödemesi yapıldı deyip basıp gider. Kerim'in sevdiği tost çeşitlerinden biridir. Kerim paketi açar, tostu saran kağıdın iç kısmında bir not görür. “ Aslan oğlum” diye başlayan bir nottur. Oğlunu buluşma yerine çağırır. Kerim annesine çaktırmadan babasıyla buluşmaya gider.

Kerim, ekip tarafından takiptedir. Buluşma yeri Kerim'in babaannesinin mezarıdır. Kerim gidip, babasıyla görüşeceği sırada ekip baskın verir. Çıkan çatışmada Albay oğlu Kerim'i alıp kaçırmayı başarır, Cevdet yakalanır. Albay oğlu Kerim'i de bindirdiği aracıyla kaçarken araçla birlikte uçurumdan aşağıya yuvarlanır. Kerim baygındır, Albay Yüksel ekibin elinden kaçmayı başarır. Kerim'e öldü süsü verilir. Ve Albay son silahını kullanıp Rıza'dan intikam almak için ailesini yok etme planını hayata geçirir. Ayla, Pınar ve çocuklar tehlikenin tam ortasındadır.