Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur Haftanın Finali’nde kim elendi? İşte Kısmetse Olur evine veda eden isim
Kısmetse Olur Haftanın Finali’nde kim elendi? İşte Kısmetse Olur evine veda eden isim
Kanal D'de dün akşam 23:30'u gösterdiğinde ise Kısmetse Olur adlı evlilik yarışma programının haftalık finali yayındı, peki Kısmetse Olur'da kim elendi? Kısmetse Olur evine bu hafta veda eden adaylar hangileri oldu?
Magazin 16 Ekim 2016 - 08:50

Kanal D’de dün akşam Kısmetse Olur’un yeni bölümü yayınlandı, haftanın finalinde elenen isimler kim oldu? Oylama sonucunda hangi adaylar eve veda etti? Gelin ve damatların kullandığı oylardan sonra oy sayımına geçildi. Oylama sonucunda damat adaylarından Arif, gelin adaylarından ise Leyla sandıktan çıkan isimler oldu ve zarftan iki aday eleniyor ibaresi çıkınca ikisi de Kısmetse Olur evinden elendi. 10 bin TL'lik ödülü ise Hazal ve Semih paylaştı.

KANAL D CANLI İZLE

 İLGİLİ HABERKısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? 16 Ekim hafta finali ve 17 Ekim yeni bölüm fragmanı!Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? 16 Ekim hafta finali ve 17 Ekim yeni bölüm fragmanı!

İLGİLİ HABERKısmetse Olur 254. bölüm fragmanı izle: Aykut Mehtap yakınlaşmasıKısmetse Olur 254. bölüm fragmanı izle: Aykut Mehtap yakınlaşması

İLGİLİ HABERKısmetse Olur Rabia kimdir? Rabia Karaca kaç yaşında, boyu kaç?Kısmetse Olur Rabia kimdir? Rabia Karaca kaç yaşında, boyu kaç?

Son güncelleme: 10:21 - 17.10.2016