Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D yayın akışı – Hayatımın Aşkı izle (21 Ağustos Pazar)
Kanal D yayın akışı – Hayatımın Aşkı izle (21 Ağustos Pazar)
Kanal D yayın akışında bugün hangi programlar, hangi diziler var? 21 Ağustos Pazar günü Kanal D yayın akışında yer alan programların listesi haberimizde. Kanal D'de bu akşam Tatlı İntikam adlı yerli dizi yayınlanacak. İşte Kanal D yayın akışı...
Magazin 21 Ağustos 2016 - 09:41

Kanal D yayın akışı haberimizde. Kanal D'de bu akşam neler var diye merak edenler için 21 Ağustos Pazar gününe akışı haberimizde düzenledik. Kanal D'de bu akşam Hayatımın Aşkı ekranlara gelecek. İşte Kanal D yayın akışı…

KANAL D CANLI İZLE

KANAL D YAYIN AKIŞI 21 AĞUSTOS PAZAR

06.45 Kanal D Çocuk Kulübü
07.30 Akasya Durağı
09.45 Magazin D
12.30 Evim Şahane
13.45 Tatlı İntikam
15.45 Bodrum Masalı
18.45 Ana Haber Bülteni
20.00 Hayatımın Aşkı
23.30 Bodrum Masalı
02.30 5N1K
03.30 Galip Derviş

HAYATIMIN AŞKI

Demir'in bir süredir peşinden koştuğu sırrı, Gökçe öğrenir. Öyle bir bilgidir ki; Demir'in hayatını tamamen değiştirecektir. Demir'in zarar göreceğini düşünen Gökçe, bu sırrı saklamaya karar verir. Durumu, annesi Nesrin'e anlatmanın iyi fikir olduğunu düşünen Gökçe yanılır. Çünkü bu bilgi Nesrin'in kalp krizi geçirmesine sebep olur. Gökçe için işler hiç umduğu gibi gitmez. Hastanede Nesrin'i tedavi eden Dr. Nil, Demir'in lise yıllarından arkadaşı çıkar. Demir ve Nil arasındaki beklenmedik yakınlık, Gökçe için işlerin daha da kötü gitmesine sebep olacaktır.

Kaan geçirdiği trafik kazası yüzünden evde istirahat halindedir. Gökçe, attığı her adım da hayal kırıklığına uğrarken, Kaan’da teselli bulur. Tarık, Japonya'da işlerini batırdığını ve iflas ettiğini Nilüfer'den saklamaya devam eder. Nilüfer taşınacakları yeni evin hayalini kurarken, Tarık da dört bir koldan iş arar. İstediği gibi işi bir türlü bulamayan Tarık'a, Bartu yardım eder. Bartu'nun çok iyi bir fikri vardır!

Son güncelleme: 09:44 - 21.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.