Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kanatsız Kuşlar’ yeni bölümde neler olacak? 5. bölüm fragmanı. Nefise’ye kötü sürpriz!
‘Kanatsız Kuşlar’ yeni bölümde neler olacak? 5. bölüm fragmanı. Nefise’ye kötü sürpriz!
ATV'nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar'ın 5. bölüm fragmanını yayınladı. İlk bölümünden itibaren duygusal sahneleriyle dikkat çeken dizi tüm izleyenleri derinden etkilemişti. Duygu yüklü sahneleri ile dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosu ve 5. bölüm fragmanına dair tüm detaylar yazımızda...
Magazin 11 Temmuz 2017 - 14:19

Kanatsız Kuşlar 5. bölümüyle izleyenleri yine ekrana kilitleyecek. ATV'nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar son bölümde Nefise ve Muzaffer arasındaki bağlılık kuvvetleniyor. Fragmanı yayınlanan yeni bölümde çocuklar büyük bir şok yaşıyor. Heyecan yine doruk noktaya çıkıyor.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çocuklar annelerinin gizlediği gerçeği öğrenmiş ve yıkılmışlardır. Ahmet onlara kalacak bir yer bulmaya çalışır. Ancak Ahmet’in bu çözümü, babasıyla zaten bozuk olan arasının iyice açılmasına sebep olur. Nefise ne olursa olsun, çocuklarıyla birlikte olmaya karar verir. Oysa Azime’nin Nefise’yi villadan göndermeye niyeti yoktur. Muzaffer ise giderek Nefise’ye bağlanmaya başlamıştır.

NEFİSE’YE ŞOK TEKLİF

Nefise’yi herkesten kıskanan Muzaffer, beklenmedik bir karar verir ve ona şok edici bir teklifte bulunur. Öte yandan Emel, Zeynep ve Onur’un giderek yakınlaşmalarını kıskanmaya başlamıştır. Onur’un Zeynep’e şirkette çalışması için iş teklif ettiğini öğrenen Emel, Zeynep’in işe girmesini engellemek için bir plan yapar.

KONUSU:

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

OYUNCU KADROSU

Dizide başrolleri, Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun üstleniyor, dizinin senaryosunu ise Hakan Haksun kaleme alıyor.

Kanatsız Kuşlar tam gaz devam ediyor. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde gecekondunun yıkım kararı çocukları ortada bırakmıştır. Peki bundan sonra ne olacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…