Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanatsız Kuşlar’ın bu bölümünde Nefise Zeynep’in peşine düşüyor!
Kanatsız Kuşlar’ın bu bölümünde Nefise Zeynep’in peşine düşüyor!
Kanatsız Kuşlar'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde Zeynep ve Onur'un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur'la doludizgin aşkını yaşamaktadır. İlk bölümünden itibaren duygusal sahneleriyle dikkat çeken dizi tüm izleyenleri derinden etkilemişti. ATV'nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar'ın 13. bölüm yeni fragmanına dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. İşte 13. bölüm fragmanı ve yeni bölümde olacaklar...
Magazin 14 Eylül 2017 - 08:25

Atv’nin sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar’da bu hafta Tuba, Muzaffer’le vakit geçirmek için Nefise’nin bir anlık yokluğundan yararlanır.Kaan, Cemre’nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

kanatsiz-kuslar-ic222

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Emre'den annesine tepki geliyor. Annesinin evlendiğini öğrenen Emre sinirlenerek evi terkediyor. Onur'dan Zeynep'e: Şu halimi görmüyor musun? Ne seninle olabiliyorum ne de sensiz. Kanatsız Kuşlar 12. bölümü ile yine tüm izleyiciyi ekran başına toplayacak gibi görünüyor.

kanatsiz-kuslar-ic-111

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zeynep ve Onur’un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur’la doludizgin aşkını yaşamaktadır. Tuba, Muzaffer’le vakit geçirmek için Nefise’nin bir anlık yokluğundan yararlanır.Kaan, Cemre’nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Küçük Aysun, Mert’le oynarken, Mert’in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun’u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun’u savunan Emre ile Muzaffer’in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur. Emre, intikam hırsıyla, Behzat’ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar.Zeynep için kavga eden Onur ve Ahmet’in arasında ise ipler iyice gerilir. Artık, Onur’un, Ahmet’i mahvetmek için bambaşka bir planı vardır.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.