Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanye West kelepçelenip hastaneye kaldırıldı
Kanye West kelepçelenip hastaneye kaldırıldı
Kim Kardashian'la olan evliliğiyle tanıdığımız Amerikalı rap şarkıcısı Kanye West önceki gün kelepçelenerek hastaneye kaldırıldı.
Magazin 22 Kasım 2016 - 08:54

Psikotik bozukluğu takiben yaşadığı kriz dolayısıyla polisler tarafından yaşadığı yerden alınarak bir rehabilitasyon merkezine yatırılan Kanye West, kendisine zarar vermemesi adına kelepçelendi. Dostlarının uzun bir süredir uyku sorunları vardı diye bahsettikleri rapçi sağlık sorunları yüzünden çıkacağı turu da iptal etti. Pazartesi günü Los Angeles’taki bir tıp merkezine psikiyatrik değerlendirme altına alınan West, yakın dostlarının söylediğine göre kontrolden çıkmış. Bu sorunların temelinde Kim Kardashian ile olan evliliğinde yaşadığı sorunların, dostu ve sahne ortağı Jay Z ile yaşadığı Beyonce’dan kaynaklı çalkantıların yattığı söyleniyor.

İLGİLİ HABERJennifer Lopez'den Kim Kardashian pozuJennifer Lopez’den Kim Kardashian pozu

İLGİLİ HABERKim Kardashian Paris soygunu sonrası ilk kez görüntülendiKim Kardashian Paris soygunu sonrası ilk kez görüntülendi