Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 33. bölüm 2. fragmanı izle
Kara Sevda 33. bölüm 2. fragmanı izle
Kara Sevda 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Ozan ve Emir'in gözaltına alınmasının ardından Nihan ile Kemal geri dönülmeyecek bir yola giriyor.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 13:41

Star TV’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Kara Sevda’nın 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal’in emniyetle işbirliği yapmasının ardından Emir ve Ozan gözaltına alınıyor. Emir gözaltına alınmasının ardından nezarethanede çılgına dönüyor ve “Çıkarın ebni buradan” diyerek bağırmaya başlıyor. Öte yandan tüm bu olayların gerçekleşmesiyle birlikte Nihan ve Kemal geri dönüşü olmayan bir yola giriyor.kara-sevda-33.-bolum

EMİR VE ASU KARŞI KARŞIYA!

Geçen bölümde kendisine gelen sır bir mesajla izleri takip ederek kardeşinin kim olduğunu öğrenen Emir, arşiv odasında kardeşi Asu ile pişti oluyor. Birbirlerini öldürmek için ant içen ikiliden Asu bir anda silahını çıkarıyor ve tam Emir'e doğrultacakken Emir ani bir hamle ile durumu lehine çeviriyor. Emir, Asu'yu öldürecek mi?

Kara Sevda 33. bölümü ile 1 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…