Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 33. bölüm 3. fragmanı izle: Kemal bu sefer Nihan’ı istemiyor
Kara Sevda 33. bölüm 3. fragmanı izle: Kemal bu sefer Nihan’ı istemiyor
Kara Sevda'nın 33. bölümü bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak. Kara Sevda yeni bölümde Kemal, Emir'i yaptığı işbirliği ile gözaltına aldırıyor fakat Nihan ile geri dönülmez bir yol ayrımına giriyor.
Magazin 1 Haziran 2016 - 11:25

Ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü kavuşamayan iki aşığın konusunun yer aldığı ve her çarşamba soluksuz takip edilen dizi Kara Sevda’nın 33. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Kara Sevda yeni bölümde Ozan'ın Kemal yüzünden gözaltına alınması ile birlikte iki aşığın arasındaki bağları kopma noktasına geliyor. Nihan bu olayın ardından Kemal'e öfke kusuyor. Öte yandan Emir de gözaltına alınıyor ve etrafına tehditler yağdırıyor. Bakalım Emir bu cenderenin içerisinden nasıl kurtulacak?

 

EMİR VE ASU KARŞI KARŞIYA!

Geçen bölümde kendisine gelen sır bir mesajla izleri takip ederek kardeşinin kim olduğunu öğrenen Emir, arşiv odasında kardeşi Asu ile pişti oluyor. Birbirlerini öldürmek için ant içen ikiliden Asu bir anda dilahını çıkarıyor ve tam Emir'e doğrultacakken Emir ani bir hamle ile durumu lehine çeviriyor. Emir, Asu'yu öldürecek mi?

 

Kara Sevda’nın 33. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

STAR TV CANLI İZLE

Kara Sevda’nın yeni bölümünü Star TV’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KARA SEVDA 33. BÖLÜM