Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kara Sevda 33. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kara Sevda 33. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kara Sevda yeni bölümde Emir ile Zeynep'in yüzleşmesinin ardından neler yaşanacak?
Magazin 27 Mayıs 2016 - 11:54

Star TV’nin her bölümü ilgi ile izlenen dizisi Kara Sevda’nın 33. bölümü henüz yayınlanmadı. Kiralık Aşk geçen bölümde amcası Hakkı’nın talimatı ile arşiv odasına yönlendirilen Asu burada ipuçlarının izini süren kardeşi Emir ile karşılaşmıştı. Asu, Emir’e burada ne işi olduğunu sormuş, daha sonra çantasındaki silahı çıkarmıştı. Kara Sevda yeni bölümde Asu kardeşi Emir’i öldürecek mi?

Kara Sevda yeni bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KARA SEVDA 33. BÖLÜM FRAGMANI

KARA SEVDA 32. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal, önlerinde işlenen cinayeti polise haber vererek, bir soruşturmanın kanalını açar. Emir, bu soruşturmanın fazla derinleşmeden halledileceğinden çok emindir, onun kafasına takılan iki şey vardır. Bir; kardeşi kim? İki, Kemal'in Nihan'la birlikte orda ne işi vardı? Nihan, Emir'e, Kemal'in orda oluşunun kendi kontrolü dışında geliştiğini anlatsa da, emir Nihan'a anlaşmalarını bozduğunu düşünerek tehlikeli bir ceza hazırlar.

Emir'in oyunu Kemal'i de kontrolden çıkarır. Artık ne sebeple olursa olsun durmayacaktır. Kemal'in bütün gemileri yakmak üzere olduğunu hisseden Nihan ise Kemal'e ulaşmak için bütün şartlarını zorlar.

Bu sırada Emir kardeşine ulaşmak için bütün yolları dener, kardeşini bulmakta kararlıdır.

Asu ise her şeyden habersiz Emir'in tehditinin şokuyla amcasına sığınır. Hakkı, Asu'ya gerçekleri söylemez. Aksine Asu'yu daha çok korkutur. Asu'ya intikam planlarının en tehlikeli ayağını teklif eder.

Kemal, Emir'in bugüne kadar “o geceye” dair gizlemeyi başardığı bütün suçlarını ortaya çıkarmak için şantajcıya, yani Emir'in kardeşine ulaşması gerektiğinin farkındadır. Şantajcıya mesajını iletmesi için Tufan'a gider Tufan, Asu'ya Kemal'in teklifini ilettiğinde bütün dengeler altüst olacaktır.

Nihan'ın Leyla'yla birlikte organize ettiği hayır gecesinin hazırlıkları sadece Nihan'la Kemal'i bir araya getirmekle kalmaz, Kemal'le Emir'i yine karşı karşıya getirir.

Emir'in gazabından kaçmak için Kemal'e sığınan Zeynep, eve geri dönüşüyle ilgili muazzam bir plan hazırlar. Üzerinde ne kadar şüphe ve baskı varsa geçersizleştirmek için ilk olarak Vildan'ın üstüne oynar. Sonraki hedefindeyse Ozan vardır.

Emir, kardeşini bulmak için bütün bağlantılarını seferber etmişken, sürpriz bir telefon, ona kardeşini vaad eder. Hayır gecesi, herkes için bir dönüm noktası olacaktır. Çünkü o gece, Kemal'in başlattığı harekat da finallenecektir.