Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 33. yeni bölüm fragmanı izle: Emir gözaltında
Kara Sevda 33. yeni bölüm fragmanı izle: Emir gözaltında
Kara Sevda 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Nihan arasında gerilim dolu anlar yaşanıyor ve ikilinin arası iyice açılıyor.
Magazin 30 Mayıs 2016 - 13:19

Star TV’nin her bölümü büyük heyecan fırtınası estiren dizisi Kara Sevda’nın 33. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Ozan’ın Kemal yüzünden gözaltına alınması ile birlikte iki aşığın arasındaki bağları kopma noktasına geliyor. Nihan bu olayın ardından Kemal’e öfke kusuyor. Öte yandan Emir de gözaltına alınıyor ve etrafına tehditler yağdırıyor. Bakalım Emir bu cenderenin içerisinden nasıl kurtulacak?

EMİR VE ASU KARŞI KARŞIYA!

Geçen bölümde kendisine gelen sır bir mesajla izleri takip ederek kardeşinin kim olduğunu öğrenen Emir, arşiv odasında kardeşi Asu ile pişti oluyor. Birbirlerini öldürmek için ant içen ikiliden Asu bir anda dilahını çıkarıyor ve tam Emir’e doğrultacakken Emir ani bir hamle ile durumu lehine çeviriyor. Emir, Asu’yu öldürecek mi?

Kara Sevda 33. bölümü ile 1 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

Son güncelleme: 13:05 - 31.05.2016